Вітання селищного голови Галини Цибульської з Днем пожежної охорони

Дата: 16.04.2021 15:35

Шановні працівники пожежної охорони!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем пожежної охорони!

Ви обрали одну з найскладніших професій,  яка об’єднує людей мужніх та сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Ви готові у будь-яку хвилину, не вагаючись, ризикуючи власним життям, прийти на допомогу тим, хто її потребує.

Тисячі успішно ліквідованих пожеж і врятованих із вогню людей – це, мабуть, найкраще підтвердження особливої важливості та благородності вашої професії.

Низький уклін за вашу нелегку працю, героїзм і відвагу!

Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається вам здоров'ям, любов’ю та добром!

Бажаю вам у свято сильних і відважних людей простого щастя і тихої земної радості!

Селищний голова                                                       Галина Цибульська