За сприяння голови СФГ “Велес Віта” Петра Струсевича реконструйовано площу біля пам'ятника загиблим воїнам в селі Галайківці

Дата: 12.04.2021 14:36

Пройшли роки, але події Другої світової війни завжди будуть зберігатися в людській пам’яті. Вони відображені в пам’ятниках, меморіальних дошках, стеллах.

Останніми роками у селі Галайківці велися жваві розмови щодо необхідності реконструювання площі і пам’ятника загиблим воїнам-односельчанам та необхідності будівництва біля нього нового паркану.

На цю потребу громада наполегливо збирала кошти. Проте зібраних 10 тис. грн. було недостатньо. Саме тому жителі територіальної громади звернулись по допомогу до голови СФГ Велес Віта”, депутата селищної ради Петра Струсєвича, який ніколи не залишається байдужим до проблем села, в якому він народився.

Роботи по облаштуванню пам’ятника розпочалися ще з минулого року,  було встановлено тротуарну плитку,  сучасні цегляні стовпчики, штахетники, на що витрачено близько 150 тис.грн. агроформування. А тепер огорожу доповнили гарними перегородками з нержавіючої сталі. Завершуються роботи по виготовленню меморіальної плити з прізвищами загиблих воїнів.

До цієї важливої справи разом з старостою Галайковецького старостинського округу Наталією Біжко приєднались  місцеві школярі та понад  50 небайдужих жителів села Галайківці, які вважають своїм боргом навести порядок біля пам‘ятного знаку загиблим у роки Другої світової війни, бо тільки такими вчинками вони можуть висловити данину пам‘яті тим, кого вже  немає в живих.

Тетяна Покалюк,

начальник відділу організаційної роботи та

зв’язків з засобами масової інформації

селищної ради