"Краса Поділля – чисте довкілля"

Дата: 12.04.2021 08:22

"Краса Поділля – чисте довкілля" - під таким гаслом розпочали активну роботу з питань благоустрою 55 працівників 43-х сільських закладів культури Мурованокуриловецької територіальної громади.

В ході робіт упорядковано та приведено до належного естетичного стану прилеглі території сільських закладів культури, парків, паркових зон площею близько 30 га, 77 пам’яток історії та 10 пам’яток архітектури, підготовлено квітники та розроблено нові на площі близько 1 га. Здійснено побілку штахетників та огорож, понад 400 дерев. Висаджено понад 150 дерев та кущів.

Найбільше робіт проведено працівниками культури Попелюхівського сільського клубу, Роздолівського, Рівненського, Дружбівського, Морозівського, Вищеольчедаївського, Жванського закладів культури та бібліотек.

Працівники культури долучилися до  благоустрою територій населених пунктів.  Жителі с. Дерешова разом з працівниками культури розчистили джерело «Ревуха», яке дає цілющу воду та життєдайну силу  мешканцям села. Крім того, приведено до належного санітарного стану територію кладовища, територію колишнього  дитячого садка, школи та сільської ради.

Працівниками культури Обухівського старостинського округу протягом семи днів проводився благоустрій території кладовища у селах Берлядка та Привітне.

Не залишалися осторонь благоустрою закладів культури голови фермерських господарств та депутати селищної ради Струсевич Петро Павлович, Огірчук Людмила Василівна, Чорний Олександр Миколайович, Гора Віктор Володимирович, які надали допомогу у вивезенні сміття, придбанні посадкових та інших матеріалів, виділяли техніку та пально-мастильні матеріали.

Великий обсяг робіт з благоустрою прилеглих територій здійснено працівниками КЗ «Мурованокуриловецький Центр культури і дозвілля», КЗ «Мурованокуриловецька мистецька школа», КЗ «Мурованокуриловецька селищна публічна бібліотека»:

• упорядковано дитячі майданчики;

• прибрано сухе листя та траву;

• омолоджено кущі троянд;

• підготовлено до висадки квітники та висіяно ранні сорти квітів;

• обкопано і побілено кущі та дерева.

Зробимо нашу громаду та заклади культури зразковими разом!

Валентина Веклюк,

начальник відділу культури, молоді та туризму селищної ради