Благоустрій - повсякденна робота на благо Морозівської територіальної громади

Дата: 09.04.2021 15:26

З метою поліпшення санітарного стану с.Морозівка розпочато двомісячник з благоустрою. Сміття, пляшки, побутовий непотріб - усього цього назбирується чимало на території села та поза його межами. За кілька днів силами працівників ПП «БОНАС» (голова, депутат селищної ради Чорний О.М.), учнями та працівниками закладу освіти, працівниками сільської бібліотеки, клубу та безпосередньо жителями села Морозівка чималі ділянки стали чистими та охайними. Дякую усім, хто не байдужий і приймає активну участь в наведенні чистоти і порядку. Хотілося, щоб спільна праця згуртувала якнайбільшу кількість морозівчан, адже належний екологічний та санітарний стан території залежить від кожного з нас. Кожен, хто залишає після себе сміття, повинен чітко усвідомлювати наслідки своїх дій, адже «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять» . І лише при спільних думках і планах ми – сила!.

Від себе особисто та Мурованокуриловецького селищного голови висловлюю всім учасникам заходів вдячність за допомогу і підтримку!

Мар'яна Мацюк,

староста Морозівського старостинського округу