Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб Мурованокуриловецької селищної ради

Дата: 06.04.2021 10:05

Відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», розпорядження селищного голови від 06.04.2021 року № 204–ос  Мурованокуриловецька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування:

Головного спеціаліста відділу документообігу, контролю та роботи зі зверненнями громадян. Вимоги до кандидата на посаду: освіта вища  за відповідним освітньо– кваліфікаційним рівнем спеціаліста  або  відповідно магістра; вільне володіння державною мовою.

Головного спеціаліста відділу земельних ресурсів (2 посади). Вимоги до кандидата на посаду: освіта вища  за відповідним освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста  або  відповідно магістра; стаж роботи за фахом  в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння державною мовою.

Головного спеціаліста відділу земельних ресурсів - інспектора з благоустрою. Вимоги до кандидата на посаду: освіта вища  за відповідним освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста  або  відповідно магістра; стаж роботи за фахом  в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння державною мовою.

Головного спеціаліста відділу освіти (2 посади). Вимоги до кандидата на посаду: освіта вища  за відповідним освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста  або  відповідно магістра; стаж роботи за фахом  в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років; вільне володіння державною мовою.

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Мурованокуриловецької селищної ради такі документи :

– заяву про участь  у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– заповнену особову  картку форми П 2-ДС;

– дві фотокартки розміром 4 х 6 см ;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (NAZK.GOV.UA).

- копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

- копію трудової книжки.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації  оголошення про конкурс на офіційному сайті Мурованокуриловецької селищної ради.

Термін подання заяв до 5 травня 2021 року.

Додаткова інформація за тел. 2-14-63 або за адресою: смт. Муровані Курилівці, вул. Соборна, 45, Мурованокуриловецька селищна рада.