На території Мурованокуриловеччини з 3 по 12 квітня 2021 року запроваджуються посилені обмежувальні протиепідемічні заходи

Дата: 02.04.2021 15:16

Відповідно протоколу засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій №6 від 02.04.2021 року на території Мурованокуриловецької селищної ради з 00.00 годин 03 квітня до 00.00 годин 12 квітня 2021 року запроваджуються посилені обмежувальні протиепідемічні заходи.

В зазначений період забороняється:

• проведення всіх масових розважальних спортивних, культурних та інших заходів;
  • приймання відвідувачів у закладах культури;
  • діяльності культових споруд та приміщень, облаштованих для молитовних потреб, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів з розрахунку одна особа на 5 кв. метрів споруди чи приміщення;
  • відвідування закладів освіти усіх типів та форм власності її здобувачами, в тому числі учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти, крім здобувачів закладів дошкільної та спеціальної освіти.

Також, відповідно протоколу, рекомендовано сектору поліцейської діяльності спільно з районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області доручено посилити, в межах компетенції, заходи державного нагляду за виконанням суб’єктами господарювання тимчасових рекомендацій з профілактики поширення коронавірусної хвороби, затверджених постановами Головного державного санітарного лікаря України.

У випадках виявлення порушень діяльності суб’єктів господарювання, які обслуговують відвідувачів, тимчасово призупиняти їх діяльність до виправлення виявлених порушень, зокрема, у разі:

• відсутності маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між відвідувачами не менш як 1,5 метра, в т.ч. перед входом до приміщення закладу;
  • відсутності забезпечення працівників засобами індивідуального захисту, зокрема захисними масками або респіраторами, що закривають ніс та рот, та не здійснюється належний контроль за їх використанням;
  • обслуговування покупців без одягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Крім того, комісією розглянуто питання про визначення об’єктів відпочинку населення на водних об’єктах, забезпечення пожежної безпеки в екосистемі, створення місцевої пожежної охорони, проведення пожежно-профілактичного відпрацювання в населених пунктах та об’єктах громади.

По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.

Ознайомитись із протоколом можна тут:

Відділ організаційної роботи та зв’язків

з засобами масової інформації селищної ради