Відбулось друге засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 30.03.2021 14:32

30 березня цього року в залі засідань селищної ради  відбулося друге  засідання виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради, яке провела голова виконкому  Галина Цибульська.

В роботі виконкому взяли участь секретар селищної ради Сергій Ладан, секретар  виконавчого комітету селищної ради Людмила Андрущак, начальники окремих відділів селищної ради, керівники установ та закладів, організацій, представники засобів масової інформації.

У ході засідання розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади, а саме:

1.Про початок офіційного процесу консультацій з громадськістю щодо обговорення Стратегії розвитку Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2021 – 2030 роки

2.Про затвердження заходів щодо проведення робіт з благоустрою та Дня довкілля на території Мурованокуриловецької територіальної громади.

3.Про утворення комісії з обстеження зелених насаджень на території Мурованокуриловецької селищної ради.

4.Про створення та накопичення місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

5.Про надання дозволу на розробку проектно-кошторисної документації.

6.Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 25.02.2021 №9 "Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти Мурованокуриловецької селищної ради в другому семестрі 2020-2021 навчальному році".

7.Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів закладів освіти Мурованокуриловецької селищної ради.

8.Про затвердження переліку видів громадських робіт та робіт тимчасового характеру на 2021 рік.

9.Про повідомну реєстрацію колективних договорів та угод.

10.Про затвердження висновку опікунської ради про доцільність позбавлення батьківських прав.

11.Про виключення з числа службових квартиру №14 в будинку №3 по вул.Проектній в смт Муровані Курилівці.

12.Про затвердження Положення про комісію з надання матеріальної допомоги при виконавчому комітеті Мурованокуриловецької селищної ради, її складу та Порядку надання матеріальної допомоги населенню, що проживає на території Мурованокуриловецької селищної ради.

13.Про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Мурованокуриловецької територіальної громади.

14.Про затвердження Положення про Порядок відшкодування витрат за надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого та встановлення розміру допомоги.

15.Про присвоєння поштової адреси житловому будинку.

16. Про присвоєння поштової адреси нежитловій будівлі.

17.Про намір передачі в оренду нерухомого майна, що є об’єктом комунальної власності Мурованокуриловецької селищної ради та включення його до Переліку першого типу.

18.Про намір передачі в оренду нерухомого майна, що є об’єктом комунальної власності Мурованокуриловецької селищної ради та включення його до Переліку другого типу.

19.Про включення до Переліку другого типу нерухомого майна, що є об’єктом комунальної власності Мурованокуриловецької селищної ради та перебуває в оперативному управлінні КЗ "Центр надання соціальних послуг Мурованокуриловецької селищної ради".

20.Про уповноважених посадових осіб на складення протоколів про адміністративні правопорушення.

21.Про затвердження Положення про юридичний відділ Мурованокуриловецької селищної ради.

22. Різне.

В Різному обговорювались питання   організації громадських робіт на території старостинських округів, сплати земельного податку з фізичних осіб, про викопіювання земельних ділянок, взаємодію ЦНАПу зі старостами  старостинських округів, щодо реєстрації  місця проживання громадян, про  запобігання надзвичайних ситуацій,   про організацію роботи  працівників культури  на території  старостинських округів, про вимоги до видачі довідок до  пенсійного фонду,  про передачу матеріалів квартирного обліку  та ряд інших питань.

Всі питання, винесені на розгляд виконавчого комітету, були прийняті одноголосно.

Члени виконкому схвалили ряд  положень та рішень, які регулюють діяльність виконавчих органів та комісій селищної ради.

Зі всіх  питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які   оприлюднені на веб-сайті селищної ради в розділі “Виконавчий комітет селищної ради. Рішення виконавчого комітету”.

Відділ організаційної роботи

та зв’язків із засобами масової інформації

селищної ради

Фото без опису  Фото без опису