ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного відбору інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2022 році

Дата: 29.03.2021 13:59

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до:
Закону України «Про засади державної регіональної політики»;
Положень ст. 241 Бюджетного кодексу України;
Постанови Кабінету Міністрів України від 18.03.2015 року № 196 (із змінами) «Деякі питання державного фонду регіонального розвитку»;
Наказу Мінрегіону України від 24.04.2015 року № 80 (із змінами) «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку»
оголошується прийом документів для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм та проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2022 році за рахунок коштів ДФРР у Вінницькій області.
Термін подання – до 26 квітня 2021 року
Звертаємо увагу на обов’язкове розміщення документів на онлайн-платформі Мінрегіону new.dfrr.minregion.gov.ua.

Документи надсилати поштою на адресу: 21028, м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 7, Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації (примітка : на конкурс ДФРР 2022).
Електронна адреса: ums@vin.gov.ua.
Телефон для довідок: 66-12-72
Умови участі, вимоги до документів та додатки за посиланням http://www.dmsrr.gov.ua/ogoloshennya-pro-provedennya…

Із сайту Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування