Вітання селищного голови Галини Цибульської з Міжнародним жіночим днем

Дата: 05.03.2021 12:58

Дорогі жінки, наші милі, чуйні, рідні – і завжди прекрасні!

Від усієї душі, щиро та сердечно вітаю усіх вас з весняним святом –  Днем 8-го Березня, святом любові та краси!

Добрі й ласкаві, сильні й ранимі, тендітні й хоробрі – це ви! Ви – найкращий витвір світу, його мудрість, совість, чарівність, духовність!

Писати про жінку завжди складно і чи можна взагалі збагнути жінку в її всевимірності,  адже вона як пізнання непізнаного.

Природа наділила жінку особливою силою. Ця сила незрима, та лагідна, але водночас велика та стихійна. Жінка є уособленням всього прекрасного, що ми маємо.

Україна…Жінка... Мати... Як багато значать ці слова для кожного з нас. Як глибоко западають у душу. Як гордо ми промовляємо їх. Українки вже багато століть виявляють і велич почуттів, і талант материнства, і величчя справ. Одвічно стоять поряд слова: жінка-мати, жінка-сестра, жінка-дружина, розрадниця, кохана, єдина...

Ваша мудрість охороняє домашнє вогнище, Ваше терпіння допомагає переносити труднощі повсякденного життя, доброта - виховувати дітей і онуків.

Низький уклін вам і щира вдячність за ваш життєвий подвиг, за самовідданість і виваженість, підтримку й розуміння, любов і ніжність.

Шановні жінки! Виконуючи своє земне призначення, ви народжуєте і виховуєте дітей, продовжуєте кращі традиції роду, оберігаєте домашнє вогнище від негод і бід. Зичу, щоб у кожній жіночій долі, і не тільки у святкові дні, було сонячно й затишно.

Нехай цей прекрасний святковий весняний день дарує Вам і Вашим родинам міцне здоров’я, щастя і любов, душевне тепло й жіночу чарівність, достаток і злагоду. Хай завжди живе весна у  щасливих посмішках. Щасливої вам долі,  моря квітів, Віри, Надії й Любові.

Зі святом вас!

З повагою,

селищний голова                                                                                                 Галина Цибульська