ПРИЙОМ ГРОМАДЯН НА ВІДДАЛЕНОМУ РОБОЧОМУ МІСЦІ

Дата: 05.03.2021 11:10

4 березня поточного року в Мурованокуриловецькій селищній раді відновлено роботу віддаленого робочого місця Головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області в Вищеольчедаївському старостинському окрузі. Прийом громадян здійснювала начальник Мурованокуриловецького Сервісного центру Тетяна Реморова.

Відвідувачі отримали необхідні їм довідки та консультації щодо індексації пенсії з 1 березня, пенсійного забезпечення, права та умов призначення пенсії за віком та порядку обчислення пенсії.

Створення належних умов обслуговування громадян, зручність, доступність, оперативність та якість надання послуг громадянам є пріоритетом в роботі Пенсійного фонду, а створення віддаленого робочого місця надає можливість наблизити надання пенсійних послуг безпосередньо до місця проживання їх одержувачів.

Відкриття віддаленого робочого місця дає змогу жителям с.Вищеольчедаїв (726 пенсіонерів) та навколишніх сіл: Попелюхи, Біляни – 210 пенсіонерів, Морозівка – 232 пенсіонера, Котюжани – 349 пенсіонерів, не звертаючись до Сервісного центру, вирішувати всі свої “пенсійні” справи, заощадивши цим час та витрати на транспорт.

Працювати віддалене робоче місце буде два рази на місяць: перший та третій четвер місяця за адресою: с. Вищеольчедаїв, вул. Соборна,54 (приміщення сільської ради) з 10.00 до 15.00.

Сервісний центр у Мурованокуриловецькому районі

Головного управління Пенсійного фонду України