Відбулась онлайн нарада з головами територіальних громад

Дата: 26.02.2021 16:07

Невідкладні питання розвитку територіальних громад області розглянули   25 лютого, на  нараді  з головами громад, яка проходила в онлайн режимі під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Наталі Заболотної. В роботі наради взяли участь: заступник голови ОДА Олександр Піщик,  керівники департаментів та структурних підрозділів облдержадміністрації.

Також  в даному заході взяли участь: Мурованокуриловецький селищний голова Галина Цибульська та начальник відділу  організаційної роботи та зв’язків з засобами масової інформації селищної ради Тетяна Покалюк.

На нараді розглянуто такі питання:

• готовність закладів охорони здоров’я до вакцинації;
  • про підготовку закладів охорони здоров’я первинного та вторинного рівнів до контрактування з НСЗУ в напрямку забезпечення інклюзії. Вимоги та нормативи, стан справ на поточний період;
  • участь територіальних громад в розвитку доріг загального користування, планування та співфінансування. Порядок конкурсного відбору проектів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах;
  • реалізація програми Президента України Здорова країна. Розміщення спортивних майданчиків в громадах;
  • робота закладів освіти в період пандемії. Створення інклюзивно-ресурсних центрів професійного розвитку в громадах.

Підвела підсумок наради Наталя Заболотна, яка  звернула увагу учасників зібрання на необхідності   запобігання відтоку молоді з громад, створення умов для самореалізації молодих людей, для участі молоді у прийнятті рішень. Відтак, починаючи з червня минулого в області сформовано «Молодіжний конгрес Вінниччини», покликаний провадити молодіжну політику в регіоні та створювати сприятливе середовище для молоді на місцях.

О.Марецька, головний спеціаліст відділу з питань

організаційної роботи та зв’язків із засобами

масової інформації селищної ради