ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ ЛЮТОГО ЗАВЕРШЕНО

Дата: 26.02.2021 10:07

ФІНАНСУВАННЯ ПЕНСІЙНИХ ВИПЛАТ ЛЮТОГО ЗАВЕРШЕНО

25 лютого 2021 року Головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області завершено фінансування пенсій за поточний місяць. Загальна сума видатків на виплату пенсій і грошових допомог лютого склала 1380,6 млн грн, в тому числі:

822,4 млн грн – на виплати через банки;

558,2 млн грн – на виплати через відділення АТ «Укрпошта».

Пенсії через банківські установи та відділення поштового зв’язку профінансовано в повному обсязі.

Вже з 04.03.2021 року, відповідно до встановленого графіка, розпочнеться виплата пенсій за березень 2021 року.