Звернення Мурованокуриловецького селищного голови Галини Цибульської щодо різкого зростання кількості хворих на COVID-19

Дата: 25.02.2021 20:35

До уваги жителів Мурованокуриловеччини!

На території нашої громади різко зросла кількість хворих на COVID-19, що спостерігається з минулого тижня та пов’язане з ігноруванням людьми протиепідемічних вимог.

На даний час проводяться всі необхідні заходи з метою запобігання поширенню інфекції. Встановлюється коло осіб, що контактували з хворими, проводяться ПЛР-тести, які будуть направлені на дослідження в обласний лабараторний центр, здійснюються заходи щодо дезінфекції приміщень та територій.

Прошу відповідально дотримуватися карантинних заходів та зберігати спокій, утримуватися від поширення непідтвердженої інформації, не нехтувати правилами особистої гігієни та користуватись засобами захисту в побуті, уникати місць скупчення людей та дотримуватись безпечної дистанції.

Ситуація знаходиться під контролем органів влади, поліції, працівників медичних закладів.

Бажаю всім здоров’я!

Галина Цибульська