Сергій Борзов: Новий антирекорд на Вінниччині – 600 випадків захворювання на коронавірус за добу

Дата: 24.02.2021 12:07

«За минулу добу захворіли 43 дитини і 40 медиків. Зареєстровано 10 летальних випадків. Лідером залишається місто Вінниця – 249 (лікарі – 8, середній медичний персонал – 6, молодший медичний персонал-1, вчителі – 5, учні – 7, вихователь – 1)», – повідомив керівник регіону.

За словами Сергія Борзова, сьогоднішня статистика по районам «за старою» картою області виглядає так:

Калинівський – 34 ( лікарі-2, середній медичний персонал-1, учні – 3, вихователь-1),

Хмільницький – 33 (середній медичний персонал-3, молодший медичний персонал - 2, вчитель - 1, вихователі - 2),

Козятинський - 32 (середній медичний персонал - 1, вчителі - 4 ( 3 вчителя ЗОШ № 3), учень - 1, вихователь - 1),

Томашпільський – 29 (вчителі-2, учень-1),

Вінницький – 25 (вчителі-2, учні-2),

Немирівський -23 (лікар-1, середній медичний персонал-1, учні-3),

Тиврівський - 23 (середній медичний персонал-3, молодший медичний персонал-1, учні-2),

Літинський - 21 (лікар-1, середній медичний персонал-1, вчитель-1, вихователь-1),

Могилів-Подільський - 18 (середній медичний персонал-2, молодший медичний персонал-1, вчитель 1, учні- 3 ( ЗОШ №2),

Бершадський-16 (середній медичний персонал-1, учень-1),

Жмеринський - 16 (середній медичний персонал-1, молодший медичний персонал-1, учень-1, вихователь-1),

Шаргородський - 15 (3 вчителі ЗОШ с.Перепільченці, учень-1),

Тульчинський-13 (хворих),

Гайсинський -12 (учень-1),

Мурованокуриловецький - 12 (3 вихованці ДНЗ №2),

Крижопільський - 7 (середній медичний персонал-1, вчитель-1),

Чернівецький - 6 (хворих),

Тростянецький - 5 (середній медичний персонал-1),

Піщанський - 4 (хворих),

Теплицький - 2 (хворих),

Оратівський - 1 (хворий).

Як зауважив голова ОДА, дітей із COVID-19 стає більше, зокрема, школярів Саме тому з понеділка 5-11 класи знову на дистанційному навчанні.

Сергій Борзов зазначив, що за 23 лютого в освітніх закладах області зареєстровано 56 випадків захворювання: вчителі -20, учні-26, вихователі-7, вихованці-3.

«Медики залишаються «на лінії фронту» - вони в першій черзі на вакцинацію. Чи почали робити більше тестів, тому виросла кількість «ковідних»? Ні. Вінницька область за кількість тестів друга після Києва. Так, з лютого кількість зразків зросла. Щоденно в області методом ПЛР досліджується 1600-1800 зразків. Коефіцієнт виявлення COVID-19 складає 25 %. Є можливість робити тестів більше: наприкінці 2020 року мікробіологічна лабораторія обласного лабораторного центру дооснащена двома автоматичними станціями для виділення нуклеїнових кислот та трьома ампліфікаторами», – наголосив керівник регіону.

Сергій Борзов зазначив, що вчора Україну поділили на чотири зони карантину: до "червоної" потрапили Чернівецька та Івано-Франківська області. Такі були дані Міністерства охорони здоров'я станом на 23 лютого.

Саме на Буковині та Прикарпатті перевищені показники - там жорсткі обмеження.

Із сайту Вінницької обласної державної адміністрації

«Вінниччина потрапила до "помаранчевої" зони. Ми разом із 6 областями:

Донецькою, Житомирською, Закарпатською, Запорізькою, Луганською та Тернопільською. Усі інші регіони належать до "жовтого" рівня епідеміологічної небезпеки. Сьогодні о 8 год з Києва на Вінницю виїхала вантажівка з вакциною. Сподіваюсь, що вже сьогодні почнемо вакцинувати вінничан. Бережіть себе!»,  – резюмував голова ОДА.

• Із сайту Вінницької обласної державної адміністрації