ПОСЛУГИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ДЛЯ ЖИТЕЛІВ МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 22.02.2021 14:18

Відбулася робоча зустріч Мурованокуриловецького селищного голови Галини Цибульської з начальником Мурованокуриловецького сервісного центру Тетяною Реморовою, під час якої  селищний голова Галина Цибульська уклала  Угоду про співпрацю у сфері надання адміністративних послуг з Головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області. Під час зустрічі Галина Миколаївна наголосила : «Наша спільна мета - створити сприятливі умови для отримання мешканцями громади повного спектру послуг за місцем проживання, що дасть їм змогу значно заощаджувати час. Сподіваюсь на зміцнення ефективної взаємодії з Пенсійним фондом у справі наближення послуг до людей та забезпечення їх високої якості».

Пенсійний фонд працює у напрямку наближення пенсійних послуг до громадян. Відтепер для жителів Мурованокуриловецької громади пенсійні послуги доступні  на віддаленому робочому місці за адресою: с.Вищеольчедаїв, вул.Соборна,54.

Це означає, що кожен мешканець Мурованокуриловецької громади зможе отримати усі послуги, що надаються в ПФУ, не лише у Сервісному центрі у Мурованокуриловецькому районі за адресою: смт.Муровані Курилівці, вул.Соборна,135, а й у фахівця на віддаленому робочому місці в с. Вищеольчедаїв.

Графік роботи ВРМ: перший і третій четвер місяця з 10.30 – 15.00

Перший прийом громадян після відновлення роботи віддаленого робочого місця буде здійснено  4 березня 2021 року.