Мурованокуриловеччина вшанувала пам'ять Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 11:39

У пам’ятному заході, який відбувся  20 лютого цього року в смт Муровані Курилівці, взяли участь селищний голова Галина Цибульська, секретар виконавчого комітету селищної ради Людмила Андрущак, заступник голови районної державної адміністрації Світлана Озерянська, староста Бахтинського старостинського округу Анатолій Кравчук, працівники  апарату та виконавчих органів селищної ради.

На зустрічі виступила селищний голова Галина Цибульська, вона зазначила, що учасники Революції Гідності стали на шлях боротьби за демократичні цінності та європейські прагнення і їх не зупинили ні кулі снайперів, ні гранати, ні людська жорстокість. За таку бажану свободу українському народу довелося заплатити кров’ю. Багато наших мужніх, небайдужих громадян вирушили на схід України, аби захистити Батьківщину від зовнішнього ворога й боронять нашу державу і нині.

На завершення мітингу-реквієму, в пам'ять загиблим, відбулось покладання квітів до пам'ятника Тараса Шевченка.

Відділ з питань організаційної роботи

та зв’язків з засобами масової інформації селищної ради