Реалізація проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" на території селищної ради

Дата: 16.02.2021 10:37

Відповідно до Закону України від 30.09.2020 №930-ІХ "Про внесення змін до Закону України "Про державну допомогу сім’ям з дітьми" щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" та постанови Кабінету Міністрів України від 25.11.2020 №1180 "Деякі питання надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка" наприкінці 2020 року в Україні повернули надання батькам при народженні дитини одноразової допомоги "пакунок малюка" (або бебі-бокс).

"Пакунок малюка" є одноразовою безповоротною адресною соціальною допомогою сім’ям і видається по одному на кожну дитину, а отримати його можуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини.

Право на отримання "пакунка малюка" мають громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які на законних підставах проживають на території України і народили живонароджену дитину. "Пакунок малюка" надається на кожну живонароджену дитину.

Крім того, зазначається, якщо на день виписки у пологовому будинку були відсутні "пакунки малюка", видається довідка про те, що зазначену допомогу в пологовому будинку не видано і отримувач даної допомоги звертається до місцевого структурного підрозділу з питань соціального захисту населення для отримання вищезазначеного "пакунку".

13 лютого 2021 року старостою Конищівського старостинського округу Козачишеним В.П. та начальником відділу соціального забезпечення Мурованокуриловецької селищної ради Войтенко Т.І. доставлено та вручено "пакунок малюка" жительці с.Конищів Андрущак Н.О., яка народила четверту дитину. Даний пакунок отриманий від управління соціального захисту населення Могилів-Подільської райдержадміністрації.

Відділ соціального забезпечення

Мурованокуриловецької селищної ради