Щорічно 15 лютого в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Дата: 15.02.2021 09:52

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 32-ї річниці виведення військ з території Афганістану.

Сьогодні ми віддаємо шану мужності та героїзму воїнів-афганців і їхніх побратимів, які виконували свою непросту місію в більш як двадцяти країнах світу, усім, хто брав участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів.

З глибокою шаною згадуємо сьогодні усіх, хто загинув під час виконання свого військового обов’язку за межами України, з особливим болем згадуючи війну в Афганістані.

Дякую вам, шановні учасники бойових дій, за мужність і героїзм, за високу громадянську відповідальність.

Бажаю усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров'я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

З повагою,

селищний голова                                                                                                     Галина Цибульська