Засідання виконкому №10 від 26.09.2024

137

Про роботу комунального  підприємства "Мурованокуриловецький водоканал"  за 2023 – 2024 роки.

138

Про  встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення КП "Мурованокуриловецький водоканал".

139

Про затвердження умов та додаткових умов оренди нерухомого майна, що є об’єктом комунальної власності  Мурованокуриловецької  селищної територіальної громади, шляхом  проведення аукціону.

140

Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Мурованокуриловецької селищної.

141

Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна дитини.

142

Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та   збройних конфліктів.

143

Про затвердження Положення про утворення територіальних/об’єктових формувань цивільного захисту Мурованокуриловецької селищної територіальної громади.

144

Про затвердження переліку консультаційних пунктів з питань цивільного захисту, утворених на території Мурованокуриловецької селищної територіальної громади.

145

Про утворення та функціонування  осередку для викладання навчального предмета "Захист України".

146

Про  внесення змін до рішення виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради від 21 грудня 2023 року №183 "Про організацію харчування вихованців в закладах дошкільної освіти  Мурованокуриловецької селищної ради в 2024 році".

147

Про  зміну структури роботи закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти, які розташовані на території  Мурованокуриловецької селищної територіальної громади.

148

Про  затвердження мережі закладів освіти Мурованокуриловецької селищної ради на 2024-2025 навчальний рік.

149

Про  організацію підвозу учнів, вихованців та педагогічних працівників закладів загальної середньої та дошкільної освіти Мурованокуриловецької селищної ради у 2024-2025 навчальному році.

150

Про  доцільність призначення ОСОБА_1 опікуном над  ОСОБА_2.

151

Про  повідомну реєстрацію колективного договору.

152

Про  внесення змін до складу опікунської ради при  виконавчому  комітеті Мурованокуриловецької селищної ради.

153

Про  внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Мурованокуриловецької селищної ради.

154

Про надання дозволу на видалення зелених насаджень.

155

Про внесення змін до Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Мурованокуриловецької селищної ради.

156

Про  внесення змін до рішення виконавчого  комітету  селищної ради від  07 червня 2023 року №91  "Про утворення  Координаційного центру  підтримки  цивільного населення при  Мурованокуриловецькій  селищній раді".

157

Про затвердження складу міжвідомчої ради з питань сім’ї,  соціальної  підтримки  сімей  Захисників  та  Захисниць України, інтеграції внутрішньо переміщених сімей (осіб), гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми при виконавчому комітеті Мурованокуриловецької селищної ради" у новій редакції.

158

Про виключення житлового будинку з погосподарського обліку.

159

Про  внесення змін до складу комісії з надання матеріальної допомоги при виконавчому комітеті Мурованокуриловецької  селищної ради.

160

Про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Мурованокуриловецької селищної територіальної громади.

161

Про  створення Алеї Слави в Мурованокуриловецькій селищній територіальній громаді.

162

Про утворення Координаційної  ради з  питань  утвердження  української національної  та  громадянської ідентичності при Мурованокуриловецької селищної ради.

163

Про визначення керівника робіт з ліквідації  наслідків надзвичайних  ситуацій місцевого рівня.

164

Про  організацію та здійснення навчання з питань цивільного захисту з працівниками  Мурованокуриловецької  селищної ради.