Пошук

Звіт Мурованокуриловецького селищного голови Галини Цибульської про свою роботу за 2022 рік

Дата: 25.01.2023 11:30
Кількість переглядів: 113

Фото без опису

УПРАВЛІНСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ

  • проведено 14 сесійних засідань, на яких прийнято 190 рішень;
  • проведено 31 засідання 3-х постійних комісій;
  • видано 856 розпоряджень селищного голови;
  • проведено 19 засідань виконавчого комітету, на яких прийнято 197 рішень виконавчого комітету;
  • відбулось 16 засідань комісії з надання матеріальної допомоги при виконавчому комітеті, на яких 190 громадянам надано  фінансової допомогу на лікування та поховання 551 тис.грн.;
  • проведено 4 засідання комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті, на яких розглянуто 15 питань;
  • відбулось 6 засідань опікунської ради при виконавчому комітеті, де розглянуто 11 питань;
  • відбулось 13 засідань комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де розглянуто 31 питання;
  • відбулось 5 засідань житлової комісії при виконавчому комітеті селищної ради, на яких розглянуто 9 питань;
  • відбулось 5 засідань адміністративної комісії, де розглянуто 7 питань, за наслідками яких до селищного бюджету поступило 7,5 тис. грн. від адміністративних стягнень, накладених на порушників;
  • комісією селищної ради складено 32 акти з обстеження зелених насаджень, які підлягають видаленню;
  • розглянуто 342 звернень громадян, в т.ч. 115 усних;
  • отримано 3735 шт. вхідної кореспонденції;
  • підготовлено 4201 документ вихідної кореспонденції;
  • видано 1511 довідок громадянам;
  • підготовлено матеріали по 110-ти судових справах.

СЕЛИЩНІ  ПРОГРАМИ

У 2022 році моя діяльність, ініціативи селищної ради, кошти селищного бюджету та зусилля депутатського корпусу були направлені в першу чергу для забезпечення обороноздатності країни та підтримки структур, які безпосередньо задіяні в протистоянні ворогові, на підтримку внутрішньо переміщених та евакуйованих осіб, створення умов для безперебійного навчання дітей та забезпечення жителів громади продовольчим резервом.

Дуже вчасно рішенням сесії селищної ради від 15.02.2022 на 21 сесії селищної ради депутатським корпусом затверджено Програму територіальної оборони селищної територіальної громади, на фінансування якої передбачено з селищного бюджету  на 2022-2025 роки 2 млн. 200,0 тис. грн.  В вересні минулого року на засіданні виконавчого комітету прийнято Програму підтримки внутрішньо переміщених осіб з селищного бюджету Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2022-2023 роки, на фінансування якої передбачено 2 млн. 100 тис. грн. з селищного бюджету.

В вересні минулого року в нашій громаді створено добровольче формування Мурованокуриловецької територіальної громади №1, програму підтримки якого прийнято в жовтні на засіданні виконкому.

Протягом року ми прийняли на сесіях та засіданнях виконкому 11 селищних програм.

МУРОВАНОКУРИЛОВЕЧЧИНА – ГУМАНІТАРНИЙ ТИЛ

Коли в країні розпочалася війна і на територію нашої громади почали прибувати  громадяни, на територіях проживання яких велися бойові дії, пріоритетним напрямком моєї діяльності, діяльності Мурованокуриловецької селищної ради стало питання надання різнопланової допомоги внутрішньо переміщеним особам - людям, які втратили свої домівки і були вирвані із звичного життя через військові дії країни-терориста росії.

З перших днів війни у адміністративних приміщеннях селищної ради та 19-ти старостинських округах працівниками селищної ради проводилась реєстрація людей, які виїхали із територій, де ведуться бойові дії, і тимчасово залишилися проживати на території Мурованокуриловецької селищної територіальної громади, ми надавали їм псилогогічну та правову допомогу, допомогу у відновленні втрачених документів.

Задля цього 28 лютого 2022 року я прийняла розпорядження, яким в приміщенні КЗ “Мурованокуриловецький центр культури та дозвілля” було створено Центр надання гуманітарної допомоги, який став пунктом збору і розподілу гуманітарної та благодійної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, багатодітних родин, сімей військовослужбовців, осіб з інвалідністю, сімей, які потрапили в складні життєві обставини, а також для забезпечення потреб Збройних Сил України. Тут постійно працювали працівники закладів культури, які видавали продуктові набори, речі першої необхідності та вели  облік усього наданого.

Щоденно з перших днів війни я зверталася через ефірне радіомовлення, вебсайт селищної ради до жителів територіальної громади та внутрішньо переміщених осіб, які прибували в нашу громаду, доносила до них оперативну інформацію про стан справ в громаді, зверталася з оголошеннями та повідомленнями.

Я намагалася віднаходити будь-яку найменшу можливість для забезпечення внутрішньо переміщених осіб усім необхідним, особисто зверталась по допомогу до наших земляків, які перебувають за кордоном, до міжнародних фондів та благодійних організацій, релігійних громад, керівництва області.

В перші дні війни на моє прохання відгукнулись наші друзі, земляки, які проживають за кордоном,  які передали для нашої громади 7,5 тонн гуманітарної допомоги з Німеччини та Польщі, яку було розподілено в Центрі благодійної допомоги між внутрішньо переміщеними особами. Це, зокрема, крупи, макарони, консерви, олія, солодощі, дитяче харчування, молочні продукти, засоби гігієни та дитячі іграшки  тощо.

В травні ми отримали гуманітарний вантаж вагою 2,5 тонни з Португалії, Німеччини, Польщі.

В рамках акції Від родини до родини”, яка проходила в Польщі, римо-католицької громада с.Вербовець передала Центру 3 фури благодійної допомоги, а це – ліки, одяг і взуття для дорослих та дітей, продукти харчування, засоби гігієни, дитяче харчування.

Двічі надала нашій громаді гуманітарну допомогу одягом, взуттям, медикаментами, іграшками для дітей, дитячими візочками, засобами дитячої гігієни та гігієни для жінок, ковдрами, рушниками та взуттям польська волонтерська організація “Любуське для України”.

В Центрі гуманітарної допомоги було роздано 280 продуктових наборів та наборів особистої гігієни, які надійшли від Вінницької обласної військової адміністрації та  продуктових наборів від Могилів-Подільської районної військової адміністрації у кількості 138 штук для осіб з інвалідністю, та дітей, які приїхали у супроводі дорослих.

Надійшла гуманітарна допомога від Міжнародної організації з міграції.

Вінницька обласна організація Червоного Хреста України надала 150 продуктових наборів громадянам, які були змушені тимчасово переселитися на територію нашої громади.

На моє прохання в липні незалежною міжнародною медичною гуманітарною організацією “Лікарі без кордонів” в нашу громаду доставлено понад 300 пакунків – підгузків  для маломобільних груп населення; благодійною організацією “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” - засоби особистої гігієни (274 набори); Вінницькою обласною організацією Товариства Червоного Хреста України - 248 продуктових наборів внутрішньо переміщеним особам.

В листопаді представники Міжнародного комітету порятунку відвідали нашу громаду та надали правову, психологічну та матеріальну допомогу внутрішньо переміщеним особам та сім`ям військовозобов`язаних, які проживають на території Бахтинського старостинського округу.

Активно долучились до цієї започаткованої селищною радою благодійної справи і небайдужі жителі нашої громади, які толокою по старостинських округах виготовляли м’ясні консерви, домашню випічку, а також приносили овочі, фрукти та ін. Таким чином було отримано та роздано Центром 59,7 тонн гуманітарного вантажу.

Працівники селищної ради долучалися до роботи в Центрі благодійної допомоги, де розфасували та розвезли по старостинських округах 5 тонн продукції для внутрішньо переміщених осіб.

Працівниками селищної ради проведено роботу по формуванню понад 20-ти тис. продуктових наборів загальною вагою 260 тонн для сімей військовослужбовців області від Вінницької обласної військової адміністрації. До нас долучились працівники педагогічних, комунальних установ, ТОВ "ТРІАДА-МК", небайдужі жителі громади.

Центром було зареєстровано понад 6 000 звернень про допомогу від внутрішньо переміщених осіб, яким видано 1,2 тонн продуктів харчування та 2138 шт продуктових наборів. Крім того, їм видавався одяг, взуття, постільна білизна, засоби гігієни та інше.

Також надано допомогу 181 багатодітній сім’ї та соціально незахищеним громадянам, військовослужбовцям та їх сім’ям.

За кошти селищного бюджету в сумі 295,8 тис. грн. придбано 6 тонн продуктів харчування, які передано понад 800 сімям захисників з нашої громади.

Перераховано одноденний заробіток працівників селищної ради на підтримку військових та вирішення нагальних проблем громади в період військового стану.

Неодноразово селищною радою,  відповідно до звернень волонтерів нашої громади, було виділено __ тис. грн. на придбання пального для транспортування вантажів для наших захисників в зони бойових дій.

 

РОБОТА З ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМИ ОСОБАМИ (ВПО)

З початку військової агресії на територію громади переселялись громадяни з зони активних бойових дій, яким селищною радою видано 3644 довідки про взяття на облік. Найбільша кількість ВПО, які проживали на території громади, була в травні 2022 року, -  3244 чоловік.

На базі трьох закладів освіти громади відповідно до розпорядження селищного голови від 28.02.2022 було організовано транзитні пункти тимчасового розміщення евакуйованого населення, послугами яких скористались до 2 тисяч ВПО. На утримання цих пунктів з селищного бюджету використано 209 тис.грн.

Станом на 01.01.2023 в нашій громаді проживало 2872 ВПО, в тому числі:

  • дітей – 922 або 32,1%;
  • чоловіків – 288 або 10%;
  • жінок – 1662 або 57,9%.

2420 ВПО є одержувачами державної допомоги на проживання. Менша кількість одержувачів допомоги, ніж ВПО, обумовлюється тим, що батьки або опікуни отримують допомогу за дітей.

Працівниками селищної ради за допомогою QR-кодів (1187 штук) було зареєстровано для отримання допомоги від Всесвітньої продовольчої програми (WFP) ООН 2756 ВПО в сумі по 2220 грн  щомісячно на протязі 3 місяців. Ми організували в сільських населених пунктах громади виїзні прийоми внутрішньо переміщених осіб для оформлення ними допомог в рамках Всесвітньої продовольчої програми ООН. Цією послугою в сростинських округах скористались понад 500 внутрішньо переміщені особи.

Ми прийняли та забезпечили усім необхідним 35 одиноких престарілих людей зі Сходу України, які  знайшли свій прихисток в комунальному закладі “Центр надання соціальних послуг Мурованокуриловецької селищної ради”та комунальному некомерційному підприємстві “Мурованокуриловецька центральна районна лікарня”.  Для створення комфортних умов для їх проживання з селищного бюджету виділено 552579 грн., за які придбано побутову техніку, меблі, медикаменти, засоби гігієни.

Задля забезпечення ВПО, що проживають на території громади, від ГО "Людина в біді", ГМ ООН, МО ЮНІСЕФ, МБФ"Руки друзів", БО "Благодійний фонд лікарі без кордонів", Міжнародного Червоного Хреста, Німецького товариства міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH) було отримано побутову техніку, кухонні набори, ковдри, рушники, гігієнічні набори, підгузники для дітей та дорослих, пелюшки, продукти харчування, дитячий та дорослий одяг, генератори, ліжка, палатки.

Крім того, 89 сім’ям ВПО видано пакунки продуктових наборів, які закуплено за рахунок коштів матеріального резерву селищної ради на суму 26331 грн.

Працівниками селищної ради щомісячно проводиться робота по реєстрації та оформленню документів власників житла з населених пунктів нашої громади, які отримують компенсацію для покриття витрат, пов’язаних з безоплатним розміщенням в своїх домівках ВПО. За березень-грудень минулого року 197 жителям нашої громади нараховано 1087420,19 грн. компенсації на ці цілі.

ПІДТРИМКА ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

З ініціативи селищної ради працівниками закладів культури разом зі старостами старостинських округів організовано в населених пунктах нашої громади:

  • понад 10 благодійних ярмарок в населених пунктах громади, що дало можливість акумулювати майже 200 тис. грн., які передано волонтерам для потреб наших військових-земляків;
  • благодійну культурно-мистецьку акцію «З вірою у Перемогу», під час якої зібрано 205 тисяч гривень, за які закуплено 180 комплектів термобілизни, 10 комплектів теплого одягу, 10 пар зимового взуття, 100 пар термошкарпеток, зимові шапки, 4 зимові спальники, продукти харчування, основи для маскувальних сіток, пальне для транспортування гуманітарної допомоги військовим з нашої громади.
  • виготовлено понад 1000 окопних свічок;
  • акцію «Теплі шкарпетки для Воїнів», що дало можливість відправити нашим захисникам понад 150 пар шкарпеток, зв’язаних власноруч;
  •  проведено мистецькі проєкти “Хай країна процвітає і ніколи війни не знає” та ярмаркової акції “Поділись різдвяним дивом з захисником”,  що дало можливість зібрати благодійні кошти в сумі 283 тис. грн., за які придбано для потреб ЗСУ 3 дрони, тепловізор, планшет та ін.
  • культурно-мистецьку акцію «Від народних традицій до перемоги», що дало можливість зібрати 23 тис. грн, які передані для наших земляків на фронт.

Центром надання гуманітарної допомоги  зібрано та передано нашим військовим, які перебувають під Сєвєродонецьком, на Миколаївщині, до Сумського прикордонного загону гуманітарний вантаж ліків, засобів гігієни та продуктів харчування.

У рамках акції  “Великодень для героїв”, організованої селищною радою, було випечено та передано на фронт для наших воїнів-земляків 259 пасок.

Наші місцеві аграрії надали  пшеницю, цукор, муку, крупи ячмінні та пшеничні загальною вагою понад 15 тонн. Ними закуплено 10 комплектів військової форми для наших воїнів-земляків на загальну суму 42,3 тис. грн., засоби індивідуального захисту, а також 2 вантажні автомобілі. Систематично вони виділяють кошти для придбання пального. 7 легкових автомобілів придбали та передали для потреб ЗСУ керівники агроформувань Євген Гуменюк, Володимир Дмитрук, Василь Загороднюк, Людмила Огірчук, Андрій Родюк, Анатолій Скрипник та Петро Струсевич.

На моє звернення щодо підтримки ЗСУ продуктами харчування активно відгукнулися приватні підприємці громади Олександр Свіріпа, Віталій Шумило, Жанна Вакуляк, Валентина Майстрова, Василь Німець, Віктор Бринзюк, сім’ї Віктора Фірманюка та Валентини Білохатнюк, за що їм щира особиста вдячність!

За моєї ініціативи та безпосередньої участі організовано 3 поїздки в обласні лікувальні заклади, де перебувають на лікуванні військові, до якої долучилися аграрії, підприємці, працівники закладів культури, дошкільних установ, працівники апарату селищної ради, які передали нашим пораненим захисникам продукти харчування, консервації, соління, домашню випічку.

Я особисто теж не залишаюсь осторонь вирішення цих питань. Щотижня за власні кошти формую продуктові набори для наших воїнів-земляків. Разом з родиною виділили понад 50 тис. грн. на придбання пально-мастильних матеріалів для автомобілів волонтерів, військової форми та спорядження, авто для наших земляків, які служать в ЗСУ.

НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ

Робота Центру надання адміністративних послуг  Мурованокуриловецької селищної ради через військовий напад російської федерації була обмежена в зв’язку з тим, що майже півроку були відключені більшість державних реєстрів.

Проводилась робота по реєстрації внутрішньо переміщених осіб та оформлення їм соціальної допомоги, яким видано 469 довідок.

13-ти відділами селищної ради спільно з службами та підрозділами центральних органів виконавчої влади надається жителям нашої громади майже 300 послуг за наступними напрямками: містобудівна та архітектурна діяльність, державної міграційної служби України, соціального характеру, реєстрації бізнесу, реєстрація нерухомого майна та їх обтяжень, діяльність Держгеокадастру, пожежна безпека, діяльність Держпродспоживслужби, реєстрація громадських формувань, ведення реєстру територіальної громади (реєстрація мешканців), земельні питання, питання місцевого значення, соціального страхування, комплексна послуга «єМалятко».

За 2022 рік в ЦНАПі та віддаленому робочому місці було надано 12907 послуг, в т.ч:

  • послуги соціального характеру - 6153;
  • реєстрації мешканців та видача витягів з реєстру громади - 2329;
  • реєстрації нерухомого майна та обтяжень - 1788;
  • земельні питання - 1058 ;
  • Держгеокадастру - 1243.

До бюджету громади від наданих послуг сплачено 394315 тис. грн. адмінзбору.

 КУ Мурованокуриловецький Трудовий архів” розглянуто 205 звернень громадян і надано 238 довідок. До селищного бюджету за надані послуги надійшло 21803грн.

РОБОТА З ЗЕМЕЛЬНИХ ПИТАНЬ

Постійно проводиться робота щодо своєчасного надходження коштів від плати за землю, підготовлюється нова база землевласників та землекористувачів, яка своєчасно постійно перевіряється та оновлюється, для врахування земельних ділянок до податкового органу: визначення та внесення кадастрових номерів, нової нормативної грошової оцінки та вносяться відповідні зміни до книг погосподарського обліку. Здійснюється аналітичний облік використання земельних ресурсів селищної ради відповідно до оформлених правовстановлюючих документів.

Розроблено проекти землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів сіл Золотогірка, Обухів, селища Котюжани, селища Малий Обухів на загальну суму 60 000 грн.

          Розроблено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Попелюхи і  Біляни на загальну сумиу 63 000 грн.

З земельних питань надійшло 128 листів, на які надано відповіді та підготовлено 274 листів роз`ясень.

Надано фізичним та юридичним особам 51 довідку про наявність земельних ділянок,  для всіх видів соціальної допомоги та належність громадян до членів особистого селянського господарства.

58 особам було надано термін на усунення порушення вимог законодавства про благоустрій. Одну особу притягнено до адміністративної відповідальності, 5 осіб в процесі усунення порушення.

Підготовлено 39 договорів оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення, укладено 8 договорів оренди на земельні ділянки несільськогосподарського призначення.  Поновлені на один рік без волевиявлення сторін відповідних договорів і без внесення відомостей про поновлення договору до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно 16 договорів оренди, строк користування земельними ділянками щодо яких закінчився після введення воєнного стану, щодо земельних ділянок сільськогосподарського призначення.

Підготовлено 708 проєктів рішень із земельних питань розгляд яких, в зв’язку з воєнним станом, призупинений. Основна частина рішень стосується надання дозволу на розробку  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок за межами населених пунктів для ведення особистого селянського господарства,  надання дозволу на розробку  технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості), безоплатної передачі у власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення та для будівництва і обслуговування житлових  будинків, господарських будівель і споруд (присадибних ділянок).

Підготовлено документи для проведення акціону щодо продажу права оренди на земельну ділянку для будівництва та обслуговування  будівель торгівлі в смт Муровані, переможцем якого стала ФОП Стахова Світлана Миколаївна.

Включено до переліку 8 земельних ділянок водного фонду комунальної  власності, права на які виставляються окремими лотами на земельні торги  щодо продажу права оренди загальною площею 26,6412 га.  Розроблено паспорти на 6 водних об’єктів на суму 36 000 грн. та технічну документацію з нормативної грошової оцінки на земельні ділянки  для рибогосподарських потреб, набуття права користування (оренди) яких пропонується на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі на суму 48 000 грн.

Розроблені експертні оцінки щодо викупу 3-х земельних ділянок на суму 41 000 грн.

ВИРІШЕННЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ ПИТАНЬ ГРОМАДИ

З метою зміцнення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери громади за кошти селищного бюджету  закуплено:

  • для ЗЗСО “Ліцей № 1 смт Муровані Курилівці” – комплект мультимедійного обладнання на суму 48,5 тис. грн.;
  • в ліцей с. Конищів – електричну плиту на суму 30,0 тис. грн.;
  • для Мурованокуриловецького закладу дошкільної освіти №2 “Сонечко” – пральну машину на суму 27,0 тис. грн., жарочну шафу на суму 26,7 тис. грн.

- для КНПЦентр первинної медико-санітарної допомоги  Мурованокуриловецької селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області” придбано 7 холодильників для зберігання вакцин на загальну суму 13,8 тис.грн.;

- поновлено штучне покриття на волейбольному майданчику.

Для забезпечення безперебійної роботи та надання якісних послуг та недопущення підняття тарифів з селищного бюджету надавалась фінансова підтримка комунальним підприємствам “Надія Вода” “Мурованокуриловецький водоканал” в сумі 3023309 грн.

Ліквідовано 59 поривів на мережах водопостачання, замінено насоси постачання води в селах Жван та Вищеольчедаїв, загальна вартість проведених ремонтних робіт та закупка матеріалів склала біля 325 тис.грн. Здійснено ремонт водопровідної мережі на 4 мікрорайоні в смт Муровані Курилівці протяжністю 1250 м та поточний ремонт водонапірної башти в с.Жван вартістю 150 тис.грн. та 110 тис.грн. відповідно.

За кошти селищного бюджету в сумі 142 тис. грн. проведено ремонтні роботи мереж вуличного освітлення, заміну лампочок та ремонт світильників.

На проведення робіт з благоустрою виділено 1009006 грн. з  селищного бюджету, зокрема:

  • заходи з благоустрою на території громади –  822 тис.грн.;
  • прибирання кладовищ – 223 тис.грн.;
  • вивезення сміття на території смт Муровані Курилівці – 481 тис.грн.;
  • посипання доріг протиожеледним матеріалом на території громади – 118 тис.грн.;
  • проведено поточний ремонт доріг в Рівненському, Вищеольчедаївському, Курашовецькому, Долинянському, Дерешівському, Морозівському, Вербовецькому, Наддністрянському, Степанківському старостинських округах та вулиць Соборна, Комарова, Героїв Майдану та Пирогова в смт Муровані Курилівці на суму  589911 грн.

З селищного бюджету направлено на часткове відшкодування вартості перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування на території громади кошти в сумі 90000 грн.

На виплату матеріальної допомоги жителям територіальної громади виділено з селищного бюджету 232500 грн., на поховання громадян, які не досягли пенсійного віку, ніде не працювали та не перебували на обліку в центрі зайнятості населення, - 36000 тис.грн.

Селищна рада підготувала 2 проекти загальною вартістю 1 млн. 976 тис. грн., які стали переможцями обласного конкурсу “КОМФОРТНІ ГРОМАДИ” (“Покриття адміністративної території оптичними мережами – технічна основа е-демократії та системи безпеки у громаді” та “Добротний тротуар – реальна інклюзія – дбайлива громада”). Проте війна стала на заваді і не дала можливості їх реалізувати  в громаді.

Оновлено кругове перехрестя та побудовано новий паркан в смт Муровані Курилівці за рахунок спонсорських коштів та коштів моєї родини.

Селищна рада долучилась до акції Щедрий Вівторок”,  в рамках якої сформовано та вручено 10 наборів (речі та підгузки) для 10 новонароджених дітей, які народилися в нашій громаді в листопаді 2022 року.

В приміщеннях пожежної частини  та КП “Мурованокуриловецький водоканал” нами відкрито 2 Пункти незламності, які забезпечені генераторами, аптечками та іншим, що дає змогу в будь-який час мешканцям громад прийти, випити гарячого чаю чи кави, зігрітися, відпочити та зарядити мобільні пристрої. 

З бюджету селищної ради виділено 629 тис. грн. на будівництво фортифікаційних споруд по лінії прикордонної зони, 167 тис. грн. - на територіальну оборону селищної територіальної громади. Передано субвенцію з селищного бюджету в сумі 500 тис. грн. для ЗСУ.

За кошти селищного бюджету в сумі 295850 грн. закуплено 10 тонн продуктів харчування, з яких працівниками селищної ради сформовано 1000 продуктових наборів та передано сім’ям військових мобілізованих нашої громади. Сформовано матеріальний резерв продовольчих продуктів на суму 267750 грн.

22 сім`ям загиблих військовослужбовців нашої громади придбано паливо за кошти селищного бюджету на суму 110000 тис. грн.

На лікування поранених 3-х воїнів з бюджету селищної ради ми перерахували тис. грн. та 156,255 тис. грн. - на поховання наших загиблих військових.

 

ПРІОРИТЕТНІ НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ  СЕЛИЩНОЇ РАДИ В  2023 РОЦІ:

 

1. Підтримка підрозділів Збройних Сил України.

2. Підтримка внутрішньо переміщених осіб.

3. Підтримка волонтерського руху.

4. Розвиток комунальних закладів та установ.

5. Реалізація заходів Програми економічного і соціального розвитку Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2023 рік.

Ніхто не знає, коли закінчаться нещадні обстріли агресорів, і життя почне повертатися до норми. Але вже зараз важливо продовжувати жити та працювати, щоб підтримувати економіку країни та наших захисників.  Сьогодні наша робота  в тилу  є тією опорою, яка допоможе  впоратися зі стресом, забезпечить стабільність і дасть сили продовжувати жити далі.

 Це народна війна, це національно-визвольна війна. Перемогти у ній можна лише під гаслом "Все для фронту, все для Перемоги", тому кожна людина має зараз ще раз згадати на якому "фронті" вона воює, максимально роблячи свій внесок.

 А мотивує мене, як  очільника громади, на роботу, на  спільну беззаперечну перемогу  у цей  складний період  моя  сім’я, онук та велика родина -  громада  і ще бажання якнайшвидшого  повернення до  звичного життя  з подальшим повноцінним  розвитком громади. 

 В цей нелегкий час надихають мене наші воїни-земляки, які  ціною свого здоров’я та  життя боронять кордони України та захищають її інтереси, твердо тримають позиції та відбивають напади ворогів, щоб ми могли спокійно жити та працювати.  Ми вдячні їм за мужність, силу, витривалість, патріотизм, за те, що захищають нас, наших рідних та близьких, нашу рідну Україну, її цілісність та недоторканість!

Хочу подякувати керівникам агроформувань, одноосібникам, депутатам селищної ради, підприємцям, волонтерам, старостам, закладам критичної інфраструктури нашої громади, які забезпечують стабільну життєдіяльність нашої громади, всім мешканцям територіальної громади за  матеріальну та фінансову допомогу оборонцям нашої держави, за вашу активну громадянську позицію та розуміння, адже без підтримки кожного з вас мені не вдалося б вирішувати проблемні питання нашої громади. Завдяки нашій з вами співпраці наша територіальна громада є однією з кращих на теренах Могилів-Подільського району. 

Буде міцний тил - буде міцна армія!

Вірю: у такому поєднанні нашу рідну Україну ніхто і ніщо не здолає!

Разом – до Перемоги!

Слава Україні!

 


« повернутися до розділу «Звіти селищного голови»

Код для вставки на сайт

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, Email, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних