ПАМ'ЯТАЄМО!

Дата: 20.08.2024 07:54

Сьогодні, 20 серпня,  – річниця  з дня загибелі Захисника України, нашого земляка, жителя села Житники ЧОВГАНЮКА РОМАНА ОЛЕКСАНДРОВИЧА.

Роман народився 15 листопада 1977 року в м. Вінниця.

В 1981 році сім’я переїхала на проживання до Молдови в м. Фрунзе.

У 1992 році вступив на навчання в Вінницьке СПТУ, де здобув професію електрика.

По закінченню навчання працював по спеціальності в м. Фрунзе.

З 1999 року, після одруження, проживав в селі Житники Мурованокуриловецького району Вінницької області.

Односельці згадують його як доброзичливу, порядну, працьовиту людину. Він був прекрасним сім’янином, відданим чоловіком та турботливим батьком.

Роман був призваний на військову службу  за мобілізацією  15.03.2023 року Могилів-Подільським РТЦК та СП Вінницької області. Служив механіком-водієм 3-го механізованого відділення 2-го механізованого взводу 4-ої механізованої роти 2-го механізованого батальйону військової частини А4576.

Під час виконання бойового завдання 20.08.2023 року в селі  Кучерівка Куп’янського району Харківської області обірвалася лінія життя нашого Захисника - надзвичайно доброї  і світлої людини, Воїна, який сумлінно виконував свій громадянський і військовий обов’язок,  який виявив стійкість і мужність у цій безжальній боротьбі. Наш Герой віддав своє життя, захищаючи нашу землю від ворожої московської навали, свою родину і всіх нас.

Похований 25.08.2023 на кладовищі в селі Житники Могилів-Подільського району Вінницької області.

Рідні, близькі, друзі, знайомі, жителі територіальної громади  цього дня вшановують  світлу пам’ять Героя. З нагоди гіркої річниці висловлюємо щирі співчуття родині загиблого Захисника - матері Тетяні Андріївні,  дружині Оксані Григорівні, сину Ростиславу та доньці Анастасії, сестрі Оксані, рідним та близьким людям.

Сумуємо... Низько схиляємо голови у скорботі...

Розуміємо, що жодні співчуття не загоять  біль втрати, жодне слово не втамує тугу за сином у  материнському серці, за чоловіком - у серці дружини, за батьком – у дитячих сердечках.  Та впевнені, що ніхто і ніколи не забере в нас пам’ять про Романа, у якій він – наш мужній Герой!

Герої не вмирають! Слава Україні! Героям слава!

Селищна рада