Біль, який не згасне ніколи…

Дата: 03.07.2024 11:15

Щодня в усі куточки України приходять сумні звістки з фронту, які занадто важко і боляче сприймати.    І, на жаль,  безжальна  війна  забрала життя ще одного Героя - нашого земляка, жителя села Вищеольчедаїв ЛУКІНА ТАРАСА ВАСИЛЬОВИЧА, 04.03.1985 р.н., кулеметника стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецької роти, матроса.

З сумом повідомляємо, що 02 липня 2024 року в військовій лікарні м. Одеса  Тарас Васильович помер. Захисник в бою за Україну 25 червня 2024 отримав важкі поранення при виконанні бойового завдання  в Херсонській області.

Мобілізований до лав Збройних Сил України 19.08.2023.

Селищний голова Галина Цибульська, селищна рада, жителі Вищеольчедаївського старостинського округу та всієї селищної територіальної громади висловлюють щирі співчуття матері Ніні Юріївні, батьку Василю Васильовичу, доньці Ізабеллі, всім рідним та близьким померлого Захисника.

В цю гірку мить схиляємо голову в глибокій скорботі, сумуємо разом із родиною, розділяємо біль втрати та молимось за упокій його душі.

Світла згадка про Героя, який віддав за нас з вами своє життя, завжди житиме в серці кожного жителя громади, кожного українця.

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЮ!

Про дату і місце проведення церемонії прощання із Захисником  повідомимо додатково.

Селищна рада