Лицар Небесного війська: сьогодні виповнюється річниця з дня загибелі захисника України Олега Ткачука

Дата: 19.07.2024 08:00

Навіки 36… Йому б жити й жити, створювати власну родину, народжувати дітей. Натомість ім’я щирого українця Олега Миколайовича Ткачука  назавжди внесено до Книги пам’яті Героїв, які ціною власного життя захищали нас із вами…

Народився  Олег Ткачук 1 березня 1988 року в смт Муровані Курилівці Вінницької області.

З 1995 по 2005 рік  навчався в Мурованокуриловецькій ЗОШ I-III cтупенів.

З 19.04.2005 по 17.04.2007   проходив строкову  військову службу у внутрішніх військах України.

Ткачук Олег Миколайович у 2011 році закінчив  Національний університет Одеська юридична академія за спеціальністю Правознавство та здобув кваліфікацію юрист.

Трудову діяльність розпочав в Мурованокуриловецькому районному суді Вінницької області.  З 12.12.2007 по 21.11.2010  працював консультантом суду.

З 22.11.2010 по 02.03.2015 обіймав посаду заступника керівника апарату суду.

Працював помічником судді Мурованокуриловецького районного суду з 03.03.2015 по 01.02.2017.

02.02.2017  був призначений на посаду помічника судді Волочиського районного суду Хмельницької області. 12.09.2018 – звільнений з даної посади.

З 13.09.2018 року працював на посаді помічника судді Мурованокуриловецького районного суду Вінницької області.

26.02.2022  мобілізований до Збройних Сил України.

Загинув 19.07.2023 під час артилерійського обстрілу біля села Первомайське Очеретинської селищної громади Донецької області.

Відповідальний,  виважений, комунікабельний, доброзичливий,  ввічливий, товариський, мудрий і розсудливий, гарний співрозмовник, працьовитий. Людина щирої та світлої душі. Таким Олег Миколайович залишиться в пам’яті всіх тих, хто його знав.

Похований 22.07.2023 на кладовищі в селищі Муровані Курилівці Могилів-Подільського району Вінницької області.

Боляче усвідомлювати, якою високою ціною дається нам воля та державність. Ціною життів тисяч молодих патріотів, таких як Олег Ткачук, котрі свідомо боролися проти російських окупантів, бо бачили своє майбутнє лише у вільній та незалежній Україні.

За це й віддали свої життя, ставши творцями новітньої історії української державності.

Вічна пам'ять та шана захиснику України Ткачуку Олегу Миколайовичу! Герої не вмирають!Вони навічно залишаються в наших серцях!

Селищна рада