БІЛИК ЮРІЙ ІВАНОВИЧ

Дата: 14.05.2024 15:46

Народився 18 серпня 1975 року в селі Долиняни Мурованокуриловецького району Вінницької області.

Всі дитячі та шкільні роки Юрія Івановича пройшли в селі Долиняни.

В 1990 році закінчив Долинянську неповну середню школу.

З 01.09.1990 по 28.06.1992 роки навчався в Барському  ПТУ-8, де отримав  спеціальність маляр-штукатур.

1994-1996 роки – проходив строкову військову службу.

1997-2017роки - працював механізатором, а потім різноробочим в ПОП “Весна” с. Долиняни.

Повномаштабне  вторгнення  росії на територію України назавжди змінює життя  Юрія Івановича, який йде добровольцем до лав ЗСУ.

22 червня 2022 року був переведений на Донецький напрямок в  м. Слов’янськ, де  з честю та гідністю боронив цілісність нашої держави.

Жовтень 2022 року - вересень 2023 року - проходив службу в Київській області, де отримав звання старшого солдата.

З вересня 2023 року перебував в зоні бойових дій в Харківській області біля міста Вовчанськ.

Він з гідністю ніс військову службу, вірив у Перемогу та цілісну, вільну Україну.

Загинув  14.05.2024 внаслідок  артилерійського обстрілу  в селі Стариця  Вовчанської міської громади  Чугуївського району Харківської області .

Без сина залишились мати Ганна Арсентіївна, овдовіла дружина Алла Степанівна, втратили батька дочка Ірина та син Роман, брата  - брат Анатолій Іванович.

Похований  21.05.2024 на   кладовищі  в с. Долиняни  Могилів-Подільського  району Вінницької області.