І знову важка втрата в нашій громаді…

Дата: 15.05.2024 11:45

Сьогодні ми знову всією громадою сумуємо та з болем в серці повідомляємо про загибель 27-мирічного жителя села Бахтин ПАВЛЮКА ОЛЕКСАНДРА ЮРІЙОВИЧА, 03.07.1996 року народження, молодший сержант.

Наш молодий воїн загинув 14.05.2024 в Харківській області під час виконання бойового завдання внаслідок авіаудару.

Селищний голова Галина Цибульська, селищна рада, жителі Бахтинського старостинського округу, всієї селищної територіальної громади висловлюють щирі співчуття матері Ларисі Василівні, батьку Юрію Даниловичу, брату Віталію, родичам, близьким, друзям та побратимам з приводу загибелі Героя.

Дякуємо Олександру за те, що він самовіддано й до останнього подиху захищав нашу державу та кожного з нас! Низько схиляємо голови в глибокій скорботі.

Герої ніколи не вмирають! Вони живуть у наших серцях! Світла пам’ять Герою!

Вся інформація про зустріч та поховання нашого Захисника буде опублікована згодом.

Селищна рада