ВІТАЛІЙ МИХАЙЛОВСЬКИЙ: річниця загибелі

Дата: 24.03.2024 06:11

24 березня 2024 року минають роковини загибелі захисника України, жителя села Обухів  ВІТАЛІЯ ВАСИЛЬОВИЧА МИХАЙЛОВСЬКОГО.

Народився в селищі Котюжани Мурованокуриловецького району Вінницької області. В  цьому селі  пройшли його дитячі та юнацькі роки.

1992 - 2002 роки - навчався в Обухівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

2003 - 2004 роки - служив в Збройних Силах України в понтонно-мостовому інженерному полку військової частини 1175 в м. Кременчук.

2005 - 2009 роки – навчався в  Жмеринському вищому професійному училищі за спеціальністю провідник пасажирського вагону.

2013 - 2014 роки - працював слюсарем ТОВ Котюжани зерно”.

09.07.2015 - 06 02.2016 - приймав участь у антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей,  був   командиром лінійно-кабельного зв'язку військової частини 4050.

2017 - 2019 роки -  працював у Мурованокуриловецькому Райавтодорі.

15 липня 2022 року – мобілізований до лав Збройних Сил України першим відділом Могилів-Подільського РТЦК та СП Вінницької області.

24 березня 2023 року помер при виконанні службових обов`язків в військовій частині А 0853 м. Бар.

Похований на кладовищі у селі Обухів Могилів-Подільського району Вінницької області.

Селищний голова Галина Цибульська, селищна рада, мешканці всієї селищної територіальної громади вкотре висловлюють співчуття матері Галині Василівні та сестрі Валентині Василівні.

Спочивай з миром, Віталію! Вічна слава тобі у віках і Царство небесне!

Пам’ять про тебе завжди залишиться у серцях і душах жителів нашої територіальної громади!

Слава Герою!

Слава Україні!