АНДРУЩАК РУСЛАН ВАСИЛЬОВИЧ

Дата: 27.02.2024 12:44

Народився 1 серпня 1979 року в с. Конищів  Мурованокуриловецького району Вінницької області.

З 1986 по 1995 роки навчався в Конищівській школі.

З 1996 по 1998 роки навчався в Михайловецькому ПТУ-36 на пасічника та водія автомобіля.

В 1998 році вступив до Барського ПТУ-8, де навчався на столяра-тесляра, під час навчання, 14 грудня 1998 року був призваний на строкову службу, де отримав військове звання старший сержант.

З 2002 по 2005 роки працював в колгоспі різноробочим.

З 2006 по 2008 роки був прийнятий  на посаду сезонного кочегара в Конищівську ЗСШ.

З 2009 по 2011  роки працював комірником в ТОВ “Агрофірма Рубанський”.

З 2015 року  працював кочегаром в Конищівському ліцеї.

24 грудня 2022 року був призваний до лав Збройних сил України,  не зважаючи на стан здоров’я  був вірний  військовій присязі, яку прийняв ще 24.01.1999 року в м. Десна. Пройшовши навчання за кордоном, служив головним сержантом- командиром міномета мінометного взводу мінометної батареї механізованого батальйону в частині А-4722.

Любив своє село і безкорисно робив багато справ для громади, де б не  приходилось працювати  Руслану Васильовичу, він трудився відповідально, добросовісно, самовіддано.

Руслан Васильович любив життя, любив дітей, свою роботу, усім робив  тільки добро.

Загинув 13 липня 2023 року в ході бойового завдання в результаті артилерійського обстрілу противником, отримав вогнепальні поранення несумісні з життям поблизу села Лобкове Василівського району Запорізької області.

Без батька залишились три доньки: Руслана, Анастасія та Роксолана, без чоловіка дружина Ірина, без сина мати Надія, без брата  - брати Віктор, Василь, Андрій.

Руслан був взірцевим у всьому - в сім'ї, роботі, дружбі, на полі бою.
Людина з кришталево чистою совістю та загостреним почуттям відповідальності.

Похований на кладовищі в с. Конищів Могилів-Подільського району Вінницької області.