РУДЬКО ЮРІЙ СЕРГІЙОВИЧ

Дата: 27.02.2024 11:21

Народився 6 лютого 1999 року у с.Романківці Сокирянського району Чернівецької області.

2005-2014 роки - навчався у гімназії села Романківці.

У 2014 році разом з матр’ю і старшим братом переїхали жити у село Виноградне Мурованокуриловецького району Вінницької області.

2014-2016 роки - навчався в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів с.Вербовець Мурованокуриловецького району, де здобув атестат про повну загальну середню освіту.

2016-2018 роки - працював в закладі харчування у м.Київ та за кордоном.

2018-2020 роки - призваний на строкову   військову службу, під час проходження якої підписав контракт та з 12.03.2020 по 11.06.2020 приймав участь у антитерористичній операції на сході нашої країни.

2021-2022 роки працював в ТОВ Нова пошта смт. Муровані Курилівці.

На військову службу призваний першим відділом  Могилів-Подільського РТЦК та СП Вінницької області 02.08.2022, його призначено на посаду старшого стрільця 1-го мотопіхотного відділення 3-го мотопіхотного взводу 2-ої мотопіхотної роти.

З 30.08.2022 року брав участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку  з військовою агресією російської федерації проти України, перебуваючи в м.Миколаїв та Миколаївській області, с.Первомайське Донецької області.

06.12.2022  біля с.Первомайське Покровського району Донецької області отримав важке поранення голови,  перебував у комі другого ступеня важкості, але незважаючи на медичну допомогу, 12.12.2022 його серце зупинилось навіки.

Без сина та брата залишились батько Сергій Васильович, мати Ольга Зіновіївна та  брат Руслан.

Похований на кладовищі в с. Виноградне Могилів-Подільського району Вінницької області.