НОВІЦКАС ВОЛОДИМИР ОЛЕКСІЙОВИЧ

Дата: 27.02.2024 11:12

Народився 26 липня  1997 року в селі Курашівці Мурованокуриловецького  району  Вінницької області у багатодітній сільській родині.

Навчався в початковій загальноосвітній школі села Посухів,  середній загальноосвітній школі села Курашівці,  у  НВК “Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-дитячий садок”  с.Морозівка, Мурованокуриловецькій санаторній школі-інтернат. Вже в ці роки почав проявляти інтерес до спорту. Приймав участь у різноманітних  спортивних змаганнях.

2012 - 2015 рік -  навчався в Барському професійному будівельному ліцеї, отримавши спеціальність “Штукатур. Лицювальник – плиточник. Маляр”.

Мав спортивне звання майстра спорту з кікбоксингу.

Після закінчення ліцею  проходив строкову службу у 8-му полку оперативного призначення імені Івана Богуна Національної Гвардії України Збройних Сил України у м. Калинівка.

За час служби став неодноразовим переможцем на змаганнях різних рівнів серед кікбоксерів, бійців самбо та рукопашного бою.

2019 -2021 роки – працював за кордоном.

У лютому 2022 року вирушив захищати Батьківщину.

Пережив важкі бої за Ірпінь, Бучу, Рубіжне, Сєвєродонецьк.

4 вересня 2022 року одружився. Молодий, енергійний, сповнений мрій та планів на майбутнє, які на превеликий жаль, вже не збудуться…

Загинув 15 жовтня 2022 року, захищаючи Україну від російських агресорів, в результаті стрілецького бою з противником біля смт Білогорівка Сєвєродонецького районуЛуганської області.

Указом Президента України 81/2023 “Про відзначення державними нагородами України” нагороджений орденом  “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).

Овдовіла дружина Христина, без сина залишилися батько Олексій Олексійович, мати Віта Миколаївна, без брата – брат Вадим та сестра Ілона.

Похований на кладовищі в селі Морозівка Могилів-Подільського району Вінницької області.