Відбулося перше позачергове засідання виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради
12 січня 2024 року в залі засідань селищної ради відбулося перше позачергове засідання виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради, яке провела селищний голова Галина Цибульська.
В роботі виконкому взяли участь секретар виконавчого комітету селищної ради Людмила Андрущак, начальники управлінь, відділів, служб селищної ради, представники засобів масової інформації.
На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих у війні з росією Захисників і Захисниць України.
У ході засідання виконавчого комітету розглянуто 6 питань порядку денного, зокрема: про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків у населених пунктах Мурованокуриловецької селищної територіальної громади в рамках процесу декомунізації та деколонізації; про повідомну реєстрацію колективного договору; про виключення житлового будинку з погосподарського обліку; питання опіки та піклування.
В "Різному" обговорено питання реєстрації місця проживання; прийому заяв, документів на призначення житлових субсидій та пільг на тверде паливо і скраплений газ; роботи старостинських округів та інших сфер життєдіяльнсті громади.
З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення, що будуть оприлюднені на вебсайті селищної ради в розділі “Виконавчий комітет селищної ради. Рішення виконавчого комітету”.