Йому назавжди буде 20: на фронті загинув військовослужбовець з села Роздолівка Володимир Власов
З глибоким сумом та скорботою у серці повідомляємо, що при виконанні бойового завдання в Запорізькій області загинув наш молодий земляк, житель села Роздолівка ВЛАСОВ ВОЛОДИМИР ОЛЕКСАНДРОВИЧ, 03.09.2003 р.н., солдат.
Володимир в 2021 році призваний на строкову військову службу, з 2022 року проходив військову службу за контрактом в Національній Гвардії України.
Селищний голова Галина ЦИБУЛЬСЬКА, селищна рада, жителі села Роздолівка, всієї селищної територіальної громади висловлюють щирі співчуття матері Валентині Іванівні, батьку Володимиру Олександровичу, бабусі Ганні Петрівні, рідним, друзям, всім тим, хто знав і любив Володимира. Ваша втрата невимовно болюча, і ми разом з вами переживаємо цей важкий час. Нехай спогади про Володимира, як відданого сина України, допоможуть вам подолати цей біль.
Ще зовсім недавно цей спокійний, добрий, сповнений сил і жаги до життя 20-річний хлопець був серед нас, будував плани на своє подальше життя… Але не судилось… Тепер він на небесах і звідти боронить свою країну, кожного з нас.
Дякуємо за подвиг і низько схиляємо голови у глибокій скорботі та пошані перед світлою пам’яттю Героя-Захисника, яка назавжди залишиться в наших серцях, в наших душах, в наших спогадах!
Прощання відбуватиметься в рідній домівці Захисника 7 січня 2024 року.
Прохання прийти і гідно провести в останню дорогу нашого земляка.
Вічна пам’ять Володимиру!
Селищна рада