Пам`яті нашого земляка, захисника України ІВАНОВА МИХАЙЛА МИХАЙЛОВИЧА

Дата: 01.01.2024 06:00

Сьогодні, 1 січня, минає річниця загибелі захисника України, жителя села Вищеольчедаїв ІВАНОВА МИХАЙЛА МИХАЙЛОВИЧА.

Річниця гіркої розлуки, вічного жалю і світлої пам'яті. Йдуть у засвіти найкращі…Ті, кому б творити Україну, продовжувати рід український, бути нашим майбутнім. Натомість вони стають нашою історією. Героїчною пам’яттю і вічним болем…

Михайло народився 10 жовтня 1979 року в селі Вищеольчедаїв Мурованокуриловецького району Вінницької області.

1986-1995 роки - навчався в Рахнівській школі Шаргородського району.

1995-1998 роки -  навчався в Барському ПТУ, де здобув професію газоелектрозварювальника.

В 1998 році призваний на строкову військову службу, служив у внутрішніх військах у м.Кіровоград.

У 2001 році працював у Вінницькому трамвайно-тролейбусному ДЕПО газоелектрозварювальником.

В листопаді 2022 року Мурованокуриловецьким відділенням райвіськкомату призваний на військову службу.

З 01.01.2023 вважався безвісти зниклим.

09.01.2023 прийшло підтвердження його загибелі. Загинув від артилерійського обстрілу біля міста Красногорівка Покровського району Донецької області.

Похований на кладовищі села Вищеольчедаїв Могилів-Подільського району Вінницької області.

Селищний голова Галина Цибульська, селищна рада, мешканці села Вищеольчедаїв та всієї селищної територіальної громади вкотре висловлюють співчуття матері Ганні Іванівні та доньці Богдані.

Щира вдячність, безмежна шана та вічна пам'ять тобі, Михайле! Пам’ятаємо про тебе, як про людину міцну духом і нескорену, людину, котра віддала своє життя заради нашого мирного майбутнього у вільній та незалежній Україні!

Спочивай з миром!

Герої не вмирають! Вони назавжди в наших серцях!

Селищна рада