В боях за Україну загинув захисник ОЗ МАРК

Дата: 16.10.2023 09:39

Повне спустошення, нестерпний біль... і ненависть. Війна продовжує забирати цвіт нашої громади – молодих, активних, найкращих… та приносити горе в наші оселі.

11 жовтня 2023 року свій останній бій біля села Іванівка Чугуївського району Харківської області прийняв наш земляк, старший солдат військової частини А 0515, молодий Герой, ОЗ МАРК МИКОЛАЙОВИЧ, 01.01.1998 р.н., уродженець села Петримани. Після повномасштабного вторгнення росії в рядах перших як резервіст пішов воювати спочатку розвідником, потім артилеристом.

Молодий Воїн поліг смертю хоробрих, до останнього залишаючись вірним військовій присязі.

Марк міг би щасливо жити, продовжувати бути люблячим сином, гарним товаришем, успішним молодим чоловіком, який мріяв стати актором, якби не проклята війна… Війна, яка без запрошення увірвалася у наше з вами життя, війна, яка змінила долі мільйонів українців, війна, яка залишила ще одну сім’ю без найріднішої людини.

Селищний голова Галина ЦИБУЛЬСЬКА, селищна рада глибоко сумують з приводу тяжкої втрати і висловлюють щирі співчуття матері Людмилі Миколаївні, братам Олегу та Олександру, родині Героя, який поклав своє життя на вівтар свободи і незалежності нашої держави.

Мурованокуриловецька селищна територіальна громада вдячна кожному, хто захищає рідну землю від загарбників, хто оберігає дітей свого народу від поневолення. Кожен такий воїн, як і наш новітній Герой, – наш безцінний скарб і національна гордість. На жаль, на шляху до відновлення миру, справедливості й правди ми втрачаємо найкращих, але ніколи не забудемо їх подвиг заради життя кожного з нас.

Доземний тобі уклін, молодий Герою!

Вічна слава і пам’ять!

Селищна рада