І знову важка втрата в нашій громаді…

Дата: 10.10.2023 16:07

Невимовно боляче, що війна безжально обірвала на злеті ще одне молоде життя. Полум'я війни вмить спопелило всі мрії та мирні плани АНТОНЮКА МАКСИМА ЮРІЙОВИЧА, 05.03.2003 р.н., жителя села Рівне.

Максим призваний на військову службу 26.05.2021. Служив сапером 2-го інженерно-саперного відділення інженерно-саперного взводу 1-го батальйону оперативного призначення в/ч 3029 НГУ, солдат.

Помер 08.10.2023 в Запорізькій   обласній клінічній  лікарні внаслідок важких поранень, які отримав поблизу села Одарівка Запорізької  області під час практичних занять по знищенню (підриву) пошкоджених боєприпасів (протитанкової керованої ракети) внаслідок детонування боєприпасів.

Низько схиляємо голови в глибокій скорботі перед пам’яттю нашого 20-річного Захисника!

Селищний голова Галина ЦИБУЛЬСЬКА, селищна рада висловлюють щирі співчуття батьку Юрію Васильовичу, всім рідним та близьким Захисника.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душі. Сумуємо та підтримуємо рідних у важку годину скорботи. Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшать гіркоту втрати й родинне горе.

Слава Захиснику!

Слава Україні!