Безжалісна війна забрала життя ще одного захисника України, жителя села Житники ЧОВГАНЮКА РОМАНА ОЛЕКСАНДРОВИЧА

Дата: 21.08.2023 16:50

Болючі звістки про втрату воїнів, на жаль, продовжують надходити з гарячих точок фронту в нашу громаду. І кожна із них однаково болить усім нам. Адже чужої біди не буває, особливо у ці важкі для нашої країни часи випробувань війною.
       Болить, коли людина гине. Особливо, коли гине по чиїсь злій волі. Болить одразу, болить через роки. Болить тим більше, якщо людина загинула, захищаючи, в тому числі, і нас з вами, наше мирне життя.

З болем та сумом повідомляємо, що під час виконання бойового завдання 20.08.2023 року в населеному пункті  Кучерівка Куп’янського району Харківської області загинув наш земляк, житель села Житники ЧОВГАНЮК РОМАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ (15.11.1977 р.н.).

Роман Олександрович був призваний на військову службу  за мобілізацією  15.03.2023 року Могилів-Подільським РТЦК та СП Вінницької області. Служив механіком-водієм 3 механізованого відділення 2 механізованого взводу 4 механізованої роти 2 механізованого батальйону військової частиниА4576.

Від нас пішов наш земляк, патріот, захисник та ГЕРОЙ, що воював за мир та свободу нашої країни. Він мав би ростити своїх донечку Анастасію та сина Ростислава, радіти колись онукам, бути парою коханій дружині Оксані, опорою для матері та сестри, вірним та надійним другом, але не судилось…

Селищний голова Галина Цибульська, селищна рада, жителі територіальної громади   висловлюють щирі співчуття всій родині, друзям, знайомим, побратимам загиблого.

Низький уклін та безмежна вдячність тобі наш ГЕРОЮ за захист рідної землі та майбутніх поколінь!

Селищна рада