На війні з російськими окупантами загинув наш земляк АКИМЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ

Дата: 10.03.2023 15:50

Війна… Війна росії проти України. Жорстока, неоголошена і підступна, як і ті, хто її розв’язав. Її відлік пішов на другий рік. У її вогненному місиві щодня гинуть люди: мирні і військовослужбовці.

7 березня 2023 року, захищаючи територіальну цілісність України, поблизу села Первомайське Покровського району Донецької області під час штурмових дій противника загинув наш земляк, житель села Михайлівці АКИМЕНКО СЕРГІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, 30.06.1971 р.н., старший солдат.

Селищна рада, вся територіальна громада висловлюють глибокі співчуття дружині Наталі Федорівні, дітям Тетяні та Денису, всім рідним і близьким! Бажаємо рідним загиблого віднайти в собі сили пережити горе втрати!

Захисник багато чого не встиг… І вже не встигне ніколи. Але він залишив по собі слід на землі і в людських душах. Син, чоловік, батько. Безстрашний, мужній, сміливий, відважний…

Світла та вічна пам’ять Герою!

Селищна рада