Як уникнути переохолодження?

Дата: 20.12.2022 16:21

Щоб не переохолодитися та не захворіти, взимку варто тепло одягатися.

Правило трьох шарів:

• Нижній шар — підтримує вентиляцію тіла: синтетична кофта з довгим рукавом або термобілизна.
  • Середній шар — утримує тепло: светр, толстовка, флісова кофта.
  • Верхній шар — захищає від несприятливої погоди: пуховик, щільна водонепроникна куртка.

Ще декілька порад, що стануть у пригоді:

• переодягайтесь, як тільки одяг став вологим;
  • обирайте просторе зимове взуття з високим водонепроникним верхом і товстою підошвою;
  • одягайте теплі вовняні шкарпетки, а під них — другу пару тонких синтетичних;
  • помістіть у взуття додаткові устілки, щоб вони вбирали зайву вологу;
  • обирайте двошарову шапку з натуральних тканин, що затуляє вуха, носіть шарф або балаклаву;
  • віддавайте перевагу теплим рукавицям.

Ця публікація створена ГО «Інтерньюз-Україна» в межах проєкту «Безпека (Ци)Вільних», який реалізується за підтримки HOVERLA / проєкт USAID в Україні.

Джерело: ДСНС України