2,4 млн людей в Україні зробили перше бустерне щеплення від Сovid-19

Дата: 19.10.2022 13:28

Міністерство охорони здоров'я України інформує про поточний стан вакцинації від COVID-19:

? одна  доза –  понад 16,1 млн людей,

? дві дози – понад 15,3 млн

? бустерна  доза –  понад 2,4 млн

? друга бустерна доза – понад 61 тис. людей.

* Нагадуємо, що першу бустерну дозу можуть отримати люди старші 18 років, які отримали дві дози дводозної вакцини або одну дозу однодозної понад 5 місяців тому.

Через 4 місяці після першого бустерного щеплення дорослим із групи ризику тяжкого перебігу COVID-19  необхідно зробити друге бустерне щеплення. Інші дорослі також можуть отримати друге бустерне щеплення.

Як перший, так і другий бустер можна робити вакцинами Pfizer, Janssen або CoronaVac після первинного курсу будь-якими вакцинами, у т.ч. за змішаною схемою.

Бустерне щеплення також можна зробити тією ж вакциною, якою робили первинний курс, або іншою вакциною згідно з дозволеними в Україні схемами.

Щепитися можна безоплатно в будь-якому пункті або центрі вакцинації. Адреси та контакти пунктів та центрів за посиланням https://vaccination.covid19.gov.ua/list або за телефоном 0 800 60 20 19.