Департамент міжнародного співробітництва та регіонального розвитку запрошує до участі у вебінарі “Гранти на інновації для територіальних громад”

Дата: 03.10.2022 10:42

05 жовтня о 14.00-15.30 год, онлайн у форматі ZOOM конференції:

1 година - інформаційна частина і 30 хвилин на питання, пропозиції учасників та обговорення.

Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за посиланням:

Очікувана аудиторія вебінару:

представники громад (місцева влада, агенції розвитку, комунальні підприємства)

представники закладів освіти різного рівня та дослідницьких організацій

представники суб’єктів інноваційної інфраструктури, асоціацій бізнесу та місцевих кластерів, а також місцевих ГО

представники донорських організацій

Основні теми вебінару:

Основи проєктного менеджменту у громадах

Хто може виступати заявниками проєктних заявок для розвитку громад

Як потенційні партнери оцінюють готовність програм до участі у спільних проєктах

Як готуватись місцевим організаціям до участі у проєктах

Як місцева влада може налагодити співпрацю із проєктно орієнтованими організаціями, як стати партнером в інноваційних проєктах

Що може зробити місцева влада та місцеві організації для розвитку бізнесу та інновацій

Приклади інноваційних проектів у програмі Горизонт 2020 та Горизонт Європа за участю, які направлені на інноваційний розвиток територій

Очікувані можливості програм ЄС на 2023-2024 роки, як підготуватись до нових конкурсів.

Перші практичні кроки до інноваційних проєктів розвитку місцевих територій

Планування подальших дій з представниками вебінару щодо підготовки спільних проєктів

Також буде можливість брати участь у вебінарі шляхом спостереження за онлайн трансляцією у Facebook на сторінці ГО АЄІ у Facebook: https://www.facebook.com/InnoEU.UA

Мета заходу - ідентифікувати місцеві територіальні громади, які зацікавлені у практичній реалізації інноваційних проєктів у співпраці з дослідницькими та інноваційними структурами України та ЄС, розширити комунікацію з потенційними аплікантами на конкурси програми Горизонт Європа та інших програм ЄС, які фінансують інноваційні проєкти, сформувати коло партнерських організацій, з якими буде продовжена співпраця щодо підготовки конкретних проєктних заявок.

Захід проводиться в рамках проєкту “Підвищення поінформованості українських організацій про можливості участі у дослідницьких та інноваційних програмах ЄС”, фінансується Європейським Союзом та Міжнародним Фондом «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety.