Вітання селищного голови Галини Цибульської з Днем підприємця України

Дата: 02.09.2022 15:46

Шановні підприємці!

Щорічно, в першу вересневу неділю, професійне свято відзначають люди, які пов’язали свою долю з досить нелегкою справою – бізнесом.

Щиро вітаю енергійних, підприємливих та наполегливих людей нашої громади із професійним святом - Днем підприємця.

Побудувавши свою власну справу, ви розвиваєте не лише свій бізнес, а й економіку нашої селищної територіальної громади.

Ваша ініціатива, знання і вміння дуже потрібні нашій громаді, лише разом ми зможемо забезпечити її самодостатність.

Бажаю усім вам, шановні, не зупинятися на досягнутому, нарощувати власні обсяги та прибутки.

Щиро вдячні підприємцям за співпрацю з селищною радою, за підтримку, яку ви надаєте закладам та установам соціальної сфери населених пунктів.

Окремі слова подяки за вагомий внесок в матеріальну і фінансову підтримку Збройних Сил України та внутрішньо переміщених осіб, які прибули в нашу громаду.

Бажаю вам міцного здоров'я, миру, злагоди у родинах, успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів! Нехай доля завжди посміхається вам, а партнери ніколи не підводять!

Селищний голова                                                                             Галина ЦИБУЛЬСЬКА