Допомога від Благодійної організації “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”

Дата: 21.07.2022 14:20

З початку військової агресії мільйони українців були змушені покинути свої помешкання та шукати прихисток у інших регіонах України, або ж за кордоном.

Прості громадяни зі звичайними людськими потребами та проблемами намагаються налагодити своє "нове" життя. Насамперед виникають питання у винаймі житла, придбанні продуктів харчування та засобів особистої гігієни.

І в кожному випадку вони відчувають підтримку як місцевої влади так і громадських організацій, волонтерів та небайдужого населення.

З черговим гуманітарним вантажем до Мурованокуриловецької селищної територіальної громади завітали представники Благодійної організації “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”.

Благодійна організація Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” працює в Україні  з 2014 року. Основним гаслом роботи фонду є підтримка мирного населення.

Фонд налічує  майже 100 відданих справі людей в усіх областях України. Партнери фонду  десятки міжнародних організацій та волонтерів.

У цей важкий час представники  Благодійної організації “Благодійний фонд “Стабілізейшен Суппорт Сервісез” надали посильну гуманітарну допомогу у вигляді засобів особистої гігієни (274 набори) для внутрішньо переміщених осіб, які  тимчасово проживають на території Мурованокуриловецької селищної територіальної громади.

Мурованокуриловецький селищний голова Галина Цибульська висловлює щиру вдячність усім, хто долучається до підтримки українців на фронті і в тилу, матеріально і духовно та заради спільної Перемоги.

Слава Україні! Героям Слава!

Селищний голова  Галина Цибульська