Мінцифри:Дія.Підпис. Підписати документ у суд або взяти участь у судовому засіданні можна дистанційно

Дата: 16.05.2022 09:26

Зараз електронний суд є зручним та швидким способом отримати доступ до правосуддя. Відтепер українці, які вимушено покинули свою домівку чи перебувають на окупованій території і не мають можливості підписувати документи вручну або КЕПом, щоб подати їх до суду, можуть це зробити з Дія.Підписом.

Це універсальний цифровий ключ у смартфоні, яким можна підписувати документи онлайн за кілька кліків. Ще на початку року наша команда вдосконалила процес Дія.Підпису. Замість рухів головою підписувати документи можна кліпнувши очима. Як створити Дія.Підпис, показуємо у відео (https://www.youtube.com/watch?v=CLn7BV-GyR0&feature=youtu.be).

Також із Дія.Підпис можна отримати доступ до правосуддя, зареєструвавшись в Електронному суді, авторизуватися в підсистемі відеоконференцзв'язку та взяти участь у судовому засіданні онлайн, навіть перебуваючи за кордоном.

Продовжуємо створювати державу у смартфоні.