Відбулось засідання адміністративної комісії при селищній раді

Дата: 06.05.2022 11:13

6 травня 2022 року відбулось засідання адміністративної комісії при селищній раді, на якому розглянуто 3 протоколи про порушення правил благоустрою населених пунктів, складених КП "Київблагоустрій".

В зв'язку з закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків накладення адміністративного стягнення комісією було винесено рішення про закриття справи про адміністративне правопорушення.

Леся Солоненко,

секретар адміністративної комісії при селищній раді