Оперативна інформація про стан справ в громаді станом на 4 травня 2022 року. Розпочалась 70-та доба героїчного протистояння Українського народу російському воєнному вторгненню

Дата: 04.05.2022 15:28

Шановні жителі територіальної громади та внутрішньо переміщені особи!

На території нашої громади минула доба пройшла спокійно.

В громадах продовжується робота по благоустрою, громадяни садять картоплю та різну городину.  Повідомляю, що за сприяння директора ТОВ Тріада-МК” Сергія Українця завтра в нашу громаду поступить 10 тонн насіннєвої картоплі з Голландії, яку буде безкоштовно розподілено для посадки між жителями старостинських округів.

Вчора від нашої громади відправлено автівку з продуктами харчування для потреб Збройних Сил України.

В умовах військового стану змінюються пріоритети у фінансуванні видатків місцевих бюджетів, а також страждає дохідна частина. На даний час селищна рада має проблеми з наповненням місцевого бюджету, тому ми прийняли рішення з 10 травня ц.р. надавати працівникам селищної ради відпустки без збереження заробітної плати.

Незважаючи на ці вимушені заходи економії бюджетних коштів, ми продовжуватимемо роботу з внутрішньо переміщеними особами, всі соціальні виплати, субсидії будуть нараховуватися і виплачуватимуться всім отримувачам. В звичному режимі працюватиме відділ соціального захисту, Центр надання адміністративних послуг.

Разом з тим повідомляю, що державним реєстратором тимчасово не здійснюється реєстрація юридичних та фізичних осіб. Не працює і не буде працювати найближчим часом Державний реєстр речових прав на нерухоме майно.

В нашій громаді нараховується 10 протирадіаційних та 5 найпростіших укриттів, інтерактивна карта розміщення яких знаходиться на вебсайті селищної ради. Вчора комісією здійснено обстеження стану цих укриттів, за результатами роботи якої 2-ві захисні споруди визнано обмежено готовими до роботи.

Вчора ми отримали гуманітарний вантаж вагою 2,5 тонни з Португалії, Німеччини, Польщі, який на моє особисте прохання зібрали та передали наші земляки.  Тому звертаюсь до внутрішньо переміщених осіб з проханням відвідати Центр надання гуманітарної допомоги і отримати одяг, взуття, засоби гігієни, дитячі іграшки та харчування.

Дякуємо нашим друзям та землякам за підтримку в цей нелегкий для нашої країни час!

Слава Україні!

Героям слава!

Селищний голова                                                              Галина ЦИБУЛЬСЬКА