Оперативна інформація про ситуацію в громаді станом на 8 квітня 2022 року

Дата: 08.04.2022 14:54

Шановні жителі територіальної громади!

Минула доба в населених пунктах Мурованокуриловеччини пройшла спокійно.

Наша громада долучилась до ініціативи “Сади Перемоги” - програми самозабезпечення харчовими продуктами, що передбачає обробіток та засадження земельних ділянок особистими селянськими господарствами, кожною сім’єю внутрішньо переміщених осіб, яка переселилась у сільську місцевість, кожною міською сім’єю, що має дачну ділянку, кожною територіальною громадою, що володіє комунальними землями. Ця ініціатива спрямована на ефективне використання доступних земельних ділянок і залучення ресурсів для вирощування продуктів харчування задля недопущення продовольчої кризи в Україні.

Тому звертаюсь з проханням до всіх посадити на своїх присадибних ділянках, городах більше сільськогосподарської продукції, щоб після задоволення власних потреб в продуктах харчування частину харчових продуктів можна було б спрямовувати на забезпечення війська та для допомоги іншим громадам. В разі виявлення бажання у жителів смт Муровані Курилівці  отримати земельні ділянки для ведення городництва прошу звертатися до відділу земельних ресурсів селищної ради.

В громаді відновлено транспортне сполучення з містами Могилів-Подільський, Вінниця, Київ та ін.

Хотіла б подякувати тим свідомим жителям громади, які розрахувалися за послуги з КП Мурованокуриловецький водоканал”, що дало нам можливість виплатити заробітну плату працівникам цього підприємства.

Вкотре звертаюся з проханням щодо необхідності дотримання правил благоустрою! Шановні жителі вулиць Соборна і Жовтнева Мурованих Куриловець, наголошую, що ЗАБОРОНЕНО складувати в контейнери для збору твердих побутових відходів та біля них гілки дерев, пісок, грунт, відходи будівельних матеріалів. Для вивезення гілок дерев, будівельного сміття необхідно звернутися до   комунального підприємства «Мурованокуриловецький водоканал» і укласти додаткову угоду на проведення даних робіт.

В торгівельних мережах нашої громади, як і Могилів-Подільського району в цілому,  в достатній кількості є продукти харчування, хлібобулочні вироби, овочі, фрукти, солодощі.

Тримаймося!

Слава Україні!

Селищний голова                                                               Галина ЦИБУЛЬСЬКА