ЦЕНТР гуманітарної допомоги інформує

Дата: 16.03.2022 15:46

З історії ми знаємо, що благодійність була властива українському народу. Це ще підтверджується роботою нашого Центру благодійної допомоги, який працює в приміщенні районного Будинку культури. Так, станом на 16 березня 2022 року до Центру звернулося 40 сімей переселенців, які поселилися на тимчасове проживання в нашій Мурованокуриловецькій громаді.

Географія внутрішньо переміщених осіб щоденно розширюється. До Центру звертаються люди майже з усіх постраждалих регіонів України - це Маріуполь, Буча, Харків, Бородянка, Херсон, Очаків, Васильків, Суми, Київ, Миколаїв, Ірпінь, Одеса, Ірпінь та ін. Їм надається допомога продуктами харчування, необхідним одягом, взуттям, засобами гігієни, посудом та предметами першої необхідності (ковдри, подушки, постільна білизна, рушники). Не залишаємо поза увагою людей з особливими потребами, які забезпечуються всім необхідним. Також особлива увага приділяється сім’ям з дітьми.

На звернення Мурованокуиловецького селищного голови Галини Цибульської відгукнулися жителі сусідніх держав і також надали гуманітарну допомогу.

Крім того, нашою громадою вже передано 15 тонн продуктів харчування та засобів гігієни для військових ЗСУ та жителів окупованих територій.

Щиро дякуємо всім жителям нашої громади за небайдужість, за велике щире серце, за людяність  та співчуття. Слова щирої вдячності адресуємо сьогодні всім підприємцям, які надають необхідну допомогу. Окремі слова вдячності пенсіонерам, які надають посильну грошову допомогу. Ми віримо в те, що добрі справи не залишаться непоміченими – вони, як маяки, світять тим, хто її  потребує!

В цей нелегкий для нас час ми даємо не просто матеріальні цінності, а надію, що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

З нами Бог, з нами правда, з нами Україна!

Разом до Перемоги!

Слава Україні! Героям Слава!

Начальник відділу культури, молоді та туризму селищної ради                  Валентина ВЕКЛЮК