Робочий візит народного депутата України Лариси Білозір до селищної територіальної громади

Дата: 11.02.2022 10:35

10 лютого 2022 року народний депутат України Лариса Білозір  побувала з робочим візитом в Мурованокуриловецькій селищній територіальній громаді. Вона відвідала Обухівський, Вищеольчедаївський навчальні заклади та Мурованокуриловецький ліцей №1.

В приміщенні комунального закладу “Мурованокуриловецький Центр культури та дозвілля”  відбулась зустріч Лариси Білозір з депутатами селищної ради, членами виконавчого комітету, керівниками комунальних установ, працівниками апарату та управлінь селищної ради, представниками трудових колективів та громадськості. Тема зустрічі: підведення підсумків роботи за 2021 рік і напрацювання плану співпраці на 2022 рік.

Тетяна Покалюк,

начальник відділу організаційної роботи

та зв'язків з засобами масової інформації

апарату селищної ради