РОБОЧА ЗУСТРІЧ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ГАЛИНИ ЦИБУЛЬСЬКОЇ З ПРЕДСТАВНИКАМИ ТОВАРИСТВА ЧЕРВОНОГО ХРЕСТА УКРАЇНИ

Дата: 24.11.2021 15:48

24 листопада 2021 року в приміщенні селищної ради відбулась робоча зустріч Мурованокуриловецького селищного голови Галини Цибульської з делегацією Товариства Червоного Хреста України у складі Олександра Бабенко, керівника Департаменту охорони здоров’я та опіки Національного Комітету Товариства Червоного Хреста України, Сусанни Мнацаканової, координатора Міжнародної федерації товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця України, Леонори Кадом, координатора з програмної діяльності Департаменту охорони здоров’я та опіки Національного комітету Товариства Червоного Хреста України, Сергія Глухенького, голови Вінницької обласної організації Червоного Хреста України.

Під час зустрічі обговорено питання участі Товариства Червоного Хреста України у підтримці національної кампанії з вакцинації населення.

Цього ж дня делегація відвідала КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги Мурованокуриловецької селищної ради Могилів-Подільського району Вінницької області”, де ознайомилась з роботою пункту вакцинації від COVID-19.

Тетяна Покалюк,

начальник відділу організаційної роботи

та зв’язків з засобами масової інформації селищної ради