21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи

Дата: 19.11.2021 15:45

21 листопада – День Гідності та Свободи!

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Саме цього дня  українці розпочали Революцію, яка отримала назву Революції Гідності. Продовжуючи кращі традиції Майдану 2004 року, український народ в черговий раз продемонстрував своє прагнення до Свободи, свого європейського майбутнього.

Саме цей день зібрав український народ на київському Майдані Незалежності – де Україна продемонструвала всьому світу, що втомилася страждати. Саме цього дня почався відлік часу від українського повстання за волю і справедливість, який ще не завершився. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою гідність, своє прагнення до свободи.

Гідність та Свобода є одвічними цінностями людства, які нерозривно пов’язані з такими поняттями як рівність, законність, демократія, права людини. Революція Гідності відбулася не лише в політичному житті країни. Передовсім вона відбулась у нас самих, у нашій свідомості. Для всіх нас Україна – територія гідності і свободи!

На жаль, цей вибір сьогодні доводиться захищати зі зброєю в руках, нерідко ціною жертв кращих представників нашого народу. Відзначаючи День Гідності та Свободи, ми схиляємо голови перед їхньою пам’яттю, віддаємо належну шану тим, хто постав на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і  громадянина.

В цей важливий день, бажаю Вам міцного здоров’я, мирного неба, душевного спокою та глибокої віри у гідне майбутнє України! Хай ніколи відчуття гідності та свободи не залишає Вас!

З повагою,

Селищний голова                                                                                      Галина Цибульська