Барське відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області інформує
Лікуєтеся в стаціонарному відділенні? Отримайте безкоштовну путівку в санаторій!
Кожна застрахована особа (офіційно працевлаштована, в тому числі і ФОП,із заробітної плати якої сплачується ЄСВ(єдиний соціальний внесок) у Пенсійний Фонд) має право на отримання відновного лікування в санаторно-курортному закладі після перенесених захворювань і травм за рекомендацією лікуючого лікаря та за наявності висновку лікарсько-консультативної комісії, що призначаєтьсяпісля закінчення гострого періоду захворювання в разі наявності обмежень життєдіяльності і надається відповідно до профілів медичної реабілітації.Ця соціальна послуга є повноцінним продовженням стаціонарного лікування, сприяє найшвидшому відновленню здоров'я, поверненню до праці, уникненню випадків інвалідності.
Медична реабілітаціятерміном до 24 днів проводиться за такими профілями:
1. Нейрореабілітація: підгострий період інсультів (після оперативних втручань на судинах мозку або без них); підгострий період черепно-мозкових травм.
2. М’язово-скелетна реабілітація: підгострий період після операцій на опорно-руховому апараті (ортопедичних, травматологічних); підгострий період опіків; ревматологічні захворювання.
3. Кардіопульмонарна реабілітація: підгострий період інфаркту міокарда (після оперативних втручань на судинах серця або без них); стан після пролікованої нестабільної стенокардії (після оперативних втручань на судинах серця або без них); підгострий період після операцій на серці; підгострий період захворювань легень; підгострий період після операцій на легенях, у тому числі з приводу гнійних процесів нетуберкульозного характеру; цукровий діабет у дорослих осіб та дітей.
4. Медико-психологічна реабілітація учасників АТО: порушення адаптації; розлади, пов’язані із споживанням їжі; неорганічні розлади сну; соматоформні розлади; неврастенія.
5. Реабілітація після оперативних втручань на органах зору: підгострий період після оперативних втручань на органах зору.
6. Реабілітація при порушенні перебігу вагітності: ускладнена вагітність.
7. Інша (соматична) реабілітація: підгострий період після оперативних втручань на органах травлення; підгострий період після оперативних втручань на органах сечостатевої системи (оперативного та інструментального видалення каменів з нирок і сечових шляхів, ударно-хвильової літотрипсії); підгострий період після оперативних втручань на жіночих статевих органах.
Зазначаємо, що лікування в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу для застрахованої особи є безкоштовним, оскільки вартість стовідсотково відшкодовується за рахунок коштів Фонду соціального страхування України. Крім того,на весь період реабілітаційного лікування надається листок непрацездатності, який також оплачується за рахунок коштів Фонду.
Звертаємо увагу, що всі санаторно-курортні заклади, до яких направляються пацієнти за кошти Фонду, суворо дотримуються наявних протиепідемічних заходів для протидії поширенню коронавірусної інфекції і гарантують безпеку застрахованих осіб.
Для отримання більшої інформації або консультації можна звернутись до спеціаліста Барського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області за тел.: (2-24-26, 068-161-65-08)
смт. Муровані Курилівці, вул.Соборна, 117 – ЦНАП Мурованокуриловецької селищної ради